Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

Projekt: 3 Siostry

spektakl

Projekt: 3 Siostry

Projekt: 3 Siostry - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Trzy siostry“, komediodramat Antoniego Czechowa, wystawiony po raz pierwszy ponad 100 lat temu, nie stracił nic na aktualności. Prezentuje galerię pełnokrwistych bohaterek. Kobiet poszukujących sensu życia, spełnienia uczuciowego i zawodowego. Marzących o niezależności, poznawaniu świata, przygodzie.
W tle zmieniające się otoczenie, niepewna przyszłość, koniec pewnej formy, do której przywykli bohaterowie. I pytania: co dalej? Czy gdzieś znajduje się ten świat, w którym bohaterki mają szansę na spełnienie? Czy są w stanie na nowo wyreżyserować swoje życie? Kolejne dramatyczne wydarzenia wypełniają codzienność domu sióstr: Olgi, Maszy i Iriny. Czas płynie. Bohaterkom upływa na czekaniu na lepsze jutro. Gdzieś, kiedyś?
„Projekt: 3 Siostry“ to spektakl teatru tańca, inspirowany tekstem A. Czechowa w choreografii
i wykonaniu Agnieszki Bednarz, Pauliny Jóźwickiej, Katarzyny Kostrzewy.

Choreografia/Wykonanie: Agnieszka Bednarz, Paulina Jóźwicka, Katarzyna Kostrzewa
Kostiumy: #RISKmadeinWarsaw
Muzyka: collage
Czas trwania: 45 min

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Projekt: 3 Siostry

Wspaniały spektakl teatralno-taneczny. Ekspresja i studium emocji siostrzanych, emocji związanych ze zmianami życia i problemami codziennej egzystencji ujęte we wspaniałej żywiołowej i interesującej mieszance sytuacji, dialogów i tańca.
P.G. 10.11.2018 17:59
miejsce bardzo profesjolnalne, nowe, bardzo dobrze przygotowane. Bardzo dobre aktorki, świetna gra aktorska, spędziliśmy dobry moment, polecamy.
StM 02.04.2018 20:51
Taniec wspaniały ,cudowne dziewczyny.Nowatorskie spojrzenie na treść.Spektakl nie dla widzów tradycyjnej sztuki teatralnej.
Niemalgosia 25.03.2018 23:17
Świetny spektakl. Polecam.
Magda 25.03.2018 16:05
Niestety przedstawienia nie mogę zaliczyć do najlepszego. Przekaz ciekawy, forma też oryginalna, ale po prostu nie porwał, nie wzbudził emocji.
Booklover 25.03.2018 10:05

Polecane z kategorii spektakl