spektakl

Przez park na bosaka

spektakl

Przez park na bosaka

Przez park na bosaka - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Kwadrat wraca z kolejnym hitem teatralnym ostatnich lat - tym razem poznamy historię dwójki uroczych bohaterów kapitalnej komedii "Przez park na bosaka".

Miłość jaka jest każdy widzi. Najtrudniejsza z najprostszych rzeczy na świecie. A kiedy miłość nagle zmienia się w małżeństwo, wtedy czasem robi się... Cóż, na pewno robi się śmieszniej!

Corie i Paul są małżeństwem z sześciodniowym stażem. Siódmego dnia, bynajmniej nie odpoczywają, tylko wprowadzają się do swojego pierwszego wspólnego mieszkania, które jak się później okazuje jest dalekie od ideału. Zima jest pierwszym źródłem nadciągających problemów młodego małżeństwa. Okazuje się bowiem, że kaloryfer w mieszkaniu jest zimny jak zimne nóżki, a nóżki są zimne, ponieważ w suficie jest dziura, wielkości szybu windy towarowej. Tyle że windy przecież nie ma!
Na dodatek w takich okolicznościach okazuje się niestety, że Corie i Paul skrajnie się od siebie różnią! On jest rozważny, ona romantyczna. On odpowiedzialny, jak na prawnika przystało, ona uroczo naiwna, bez specjalnie skonkretyzowanych planów na, bez wątpienia radosną, przyszłość.

Czy w skrzeczącej codzienności takie przeciwieństwa utrzymają moc swego przyciągania? Czy może jednak miłość zmusi ich do poszukania kompromisu?

Neil Simon jest najczęściej wystawianym dramaturgiem na świecie i jedynym żyjącym pisarzem, który na Broadwayu ma teatr swojego imienia. Jako pierwsza uznanie przyniosła mu właśnie sztuka "Przez park na bosaka", która rozsławiła takie gwiazdy jak Robert Redford, czy Jane Fonda.

Sztuka Teatru Kwadrat "Przez park na bosaka" ujmuje energią aktorów, pomysłowym scenariuszem reżysera, a także świetnym kontaktem z publicznością, która wprost trzęsie się ze śmiechu.

Obsada:
Corie Bratter - Marta Żmuda Trzebiatowska
Paul Bratter - Kamil Kula
Ethel Banks - Ewa Wencel/Ewa Ziętek
Victor Velasco - Grzegorz Wons/Marek Siudym
Instalator - Maciej Kujawski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniałe przedstawienie , jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Jeżeli chodzi o aktorów to rozbawili nas bardzo porostu wspaniali. Organizacja super nic dodać nic ująć, serwis bilety.na oczywiście na 5.?
Jestem lekko zawiedziony. Bywałem na lepszych spektaklach teatru Kwadrat. Uważam że humor był słaby, gra Marty była plastikowa i ogólnie nic nie wyniosłem z tego przedstawiena ( nie chcę nazywać tego sztuką ). Przydługi i momentami nudny ciągnący się bieg wydarzeń, przewidywalny i banalny jak i temat który był poruszany. Nic specjalnego - emocje jak na grzybobraniu. NIE POLECAM (sytuacje ratowali swą grą aktorzy starszego pokolenia Marek Siudym i Ewa Ziętek - bez nich byłoby baaardzo słabo - ale to i tak za mało jak na Kwadrat ).
Rewelacyjna sztuka, kapitalni aktorzy, ubaw po pachy.
Przez park na bosaka-spektakl Teatru Kwadrat
Przedstawienie bardzo udane, komedia , dużo śmiechu , bardzo miło spędzony wieczór
świetna komedia, gra aktorska rewelacyjna!
aki90 17.11.2015 14:28
bardzo fajny spektakl, polecam. Dużo humoru i sceny z życia chyba każdego z nas...
Przedstawienie fajne, aczkolwiek bez rewelacji, biorąc pod uwagę cenę biletu nie spełniło moich oczekiwań.
gosia77net 15.11.2015 19:02
Spektakl bardzo zabawny, na dobrym poziomie. Miło spędziłam czas.
maciej23 15.11.2015 10:11
Dawno tak się z żoną nie uśmialiśmy na świetnej komedii. Świetna gra aktorów, Pani Wencel klasa światowa. Tylko polecać innym tą fantastyczną komedię.
Przemo 15.11.2015 09:59
Świetna komedia!Warto zobaczyć!
Bardzo udane przedstawienie. Fantastyczna gra aktorów. Zabawa gwarantowana. Oby więcej takich wydarzeń w już nowej operze.
Spektakl super. Aktorzy też super. Poszedłbym jeszcze raz na takie wydarzenie
Cudowny spektakl. Wyśmienita obsada. Dużo dobrego humoru i radości. Wspaniałe przeżycie. ..
Wyśmienity spektakl.Bawiliśmy się świetnie.
Super przedstawienie godne polecenia.
Super,ubaw po pachy, bawiłam się świetnie, gorąco polecam, obejrzałabym jeszcze raz, gra aktorów (wszystkich bez wyjątku)na bardzo wysokim poziomie.
super spektakl polecam
SUPER, MARTA SIĘ POSTARAŁA !
Widziałam już parę przedstawień z repertuaru tego teatru, ale ten to szczerze mówiąc -bez polotu, brak akcji, trochę przynydnawe. Dobre aktorstwo Ewy Ziętek i Kamila Kuli. Pani Trzebiatowska juz miała lepsze role.
To po prostu trzeba obejrzeć. Są fantastyczni. Genialni. Czekam na następny spektakl w Radomiu.Z niecierpliwością. Polecam.

Polecane