spektakl

Przygody Koziołka Matołka - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

spektakl

Przygody Koziołka Matołka - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

Przygody Koziołka Matołka - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018 - Bilety na spektakl teatralny

„Przygody Koziołka Matołka” – Teatr Lalki i Aktora Kubuś - Kielce

Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

Zapraszamy na pogodne, rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie, którego główny bohater – Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, poznaje ich mieszkańców i przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Wychodzi cało z każdej opresji i w chwale przybywa do Pacanowa, odnajdując całkiem blisko to, co dla niego najlepsze.

Spektakl zrealizowany został w atrakcyjnej, bardzo przez widzów lubianej, konwencji zabawy teatralnej. Aktorzy ubrani w nieco za duże, zabawne kostiumy, przypominają dzieci. Wypełniają scenę (i nie tylko!) nieustannym ruchem i śpiewem. Akcja toczy się wartko, co powoduje szybkie zmiany, tworzonych przez aktorów, kolejnych miejsc zdarzeń. Pozwala na to prosta, ale pomysłowa scenografia.

Umowność scenografii i jej czyste, żywe kolory pobudzają wyobraźnię najmłodszych widzów. Do ich możliwości percepcyjnych dostosowane są również lekka forma spektaklu, prosta fabuła, krótki, rymowany tekst sztuki i łatwo wpadająca w ucho muzyka.

Spektakl aktorski.
Czas trwania – 55 min. (bez przerwy)

https://admin.biletyna.pl/file/get/id/16934

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniałe przedstawienie. Przypomniały mi się dziecięce lata a moje dziecku uświadomiło sobie jak kolorowe może być dzieciństwo.
świetne przedstawienie. Bardzo muzyczne i angażujące dzieci na widowni. Pomysłowa scenografia.
Super spektakl dla dzieci .Bardzo polecam
Piosenki wpadające w ucho i śpiewane przez dziecko jeszcze długo po występie. Duży minus za to, że koziołek nie był koziołkiem... nie mieć nawet bródki???
Na przedstawieniu bawiły się świetnie nie tylko dzieci, ale również babcia. Piosenka o koziołku "kołacze" się w naszych głowach do dzisiaj.
Kolorowy, rozśpiewany, żywiołowy spektakl. Podobał się zarówno dzieciom, jak i mnie a wiadomo, że nie zawsze idzie to w parze.
Mój 3,5-latek mówi, że mu się bardzo podobało :)
Przedstawianie 3 letniej córce bardzo się podobało, kontakt aktorów z małą publicznością. Piosenka przewodnia łatwa wspadajaca w ucho.

Polecane