spektakl

Przystanek Hollywood - widowisko muzyczne

spektakl

Przystanek Hollywood - widowisko muzyczne

Przystanek Hollywood - widowisko muzyczne - Bilety na spektakl teatralny

Przystanek Hollywood

On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Indila, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń.

Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.

Wielką zaletą spektaklu jest m.in. z zespół muzyków złożony z wybitnych krakowskich instrumentalistów: Leszka Szczerby, Jerzego Kluzowicza i Wiesława Murzańskiego.

Obsada: Izabela Witwicka, Jarosław Bielecki, Andżelika Warzyńska
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

Bilety:

30 zł przedsprzedaż,

40 zł w dniu spektaklu

10 lutego 2019 r. godz. 18:00

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niestety spektakl nie spełnił naszych oczekiwań-oszczędny w formie, dekoracjach i...ilości aktorów. Specyficzna fabuła i naciągany kontakt z publicznością. Na uwagę zasługuje jedynie pani Izabela, która wyróżniała się charyzmą i głosem.

Polecane