Przyszedł mężczyzna do kobiety - A. Wojton, L. Charewicz | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Przyszedł mężczyzna do kobiety - A. Wojton, L. Charewicz

spektakl

Przyszedł mężczyzna do kobiety - A. Wojton, L. Charewicz

Przyszedł mężczyzna do kobiety - A. Wojton, L. Charewicz - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl Fundacji Otwarta Sztuka porusza odwieczny problem różnic płci, który jest głównym źródłem nieporozumień i konfliktów.

Pewnego dnia przychodzi mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety. Zaaranżowane spotkanie od początku przebiega nie tak jak powinno. Początkowa wzajemna fascynacja, zauroczenie i miłosna euforia ustępują miejsca tragikomicznej awanturze.

Ona - rozwódka, realistka, pewnie stąpa po ziemi, ale w życiu zabrakło jej szczęścia. Liczy, że wizyta Wiktora będzie dla niej szansą na odmianę losu.
On – aptekarz po przejściach, nieśmiały, niezgrabny, zakompleksiony, ale z duszą poety. Rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia.
Oboje muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem a samotnością.
Czy tak krótka znajomość przetrwa?

Autor :
Siemion Złotnikow - urodził się w 1945 r. w Samarkandzie.
Z wykształcenia jest filologiem. Pracował jako elektromonter, dziennikarz sportowy oraz trener. W wieku trzydziestu lat, nieoczekiwanie napisał swoją pierwszą sztukę. Spektakl Przyszedł mężczyzna do kobiety miał swoją premierę w moskiewskim Teatrze im. Puszkina. W 1986r w Teatrze Nowym w Łodzi odbyła się jej polska prapremiera. Siemion Złotnikow obecnie mieszka i pracuje w Izraelu.

Aktorzy :
Anna Wojton – aktorka teatralna i filmowa. Współpracowała z teatrami: Powszechnym, Ateneum, Nowym, Ochoty w Warszawie. Debiutowała w filmie fabularnym pt. Nowy York, 4 rano. Zagrała w serialach, m.in. w: Na Wspólnej, M jak Miłość, Odwróceni, Na dobre i na złe, Tylko miłość, To nie koniec świata, Ranczo. Wystąpiła w filmach Marka Koterskiego pt. Dzień Świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Znana głównie z roli Mariolki w serialu W Labiryncie, a następnie z kontynuacji tej roli w serialu Klan.

Leon Charewicz – aktor Teatru Współczesnego w Warszawie, jak również aktor filmowy i telewizyjny. Zagrał m.in. w produkcjach: Kingsajz, Matki, żony i kochanki, Rodzina Zastępcza, Na wspólnej, Przeprowadzki, Świat wg Kiepskich, Czas Honoru, Prawo Agaty, Holel 52, Lekarze. Rola aptekarza w serialu Rancho, przyniosła mu ogromną popularność. Dubbingował postać Artura Weasley’a we wszystkich częściach przygód Harry’ego Pottera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane