spektakl

Puławski Teatr Amatora "SIE KOCHAMY"

spektakl

Puławski Teatr Amatora "SIE KOCHAMY"

Puławski Teatr Amatora "SIE KOCHAMY" - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl „Się kochamy” autorstwa Murraya Schisgala to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury, wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – to wszystko znajdziecie w najnowszej premierze Puławskiego Teatru Amatora.
Sztuka w reżyserii i adaptacji Ryszarda Stępnia, to doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!
"Sie kochamy" - tak Adam Tarn przetłumaczył tytuł „Luv” - żargonowe zniekształcenie słowa "love" - miłość. Rzecz jest bowiem o miłości, która nie jest już ani duszy zamętem, ani uniesieniem, ani szaleństwem, ani szczęściem, ani nawet nieszczęściem. Ta miłość niegodna jest już dziś swego - uświęconego przez poetów - imienia. Stała się czymś
innym: śmieszną, żałosną potrzebą miłości jako lekarstwa na dolegliwości życia. Lekarstwa, które straciło swoją skuteczność...
Małgorzata Cebo
Obsada:
Anna Maj jako Elen – kobieta nieprzeciętnie oczytana, z komputerową pamięcią, wrażliwa i niezaspokojona, żona najpierw Milta a potem Harrego.
Piotr Rozdoba jako Milt – człowiek sukcesu, zadowolony z życia. Jego życie to wysokie
stanowisko, markowe ubrania, szpan i elegancja, żona i kochanka ...
Ryszard Stępień jako Harry – od czasu przykrej przygody z psem uwierzył, że prześladuje go pech. A wierzyć, że jest się człowiekiem, któremu szczęście nie sprzyja – to nim być ... Harry jest więc nieudacznikiem, bez perspektyw, pieniędzy, celu w życiu.
Twórcy:
Adaptacja i reżyseria – Ryszard Stępień
Opracowanie muzyczne – Michał Matras
Scenografia – Andrzej Łukasiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Puławski Teatr Amatora "SIE KOCHAMY"

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl