spektakl
QUBE Wataha Drums spektakl muzyczny

spektakl

QUBE Wataha Drums spektakl muzyczny

QUBE  Wataha Drums  spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

QUBE Wataha Drums spektakl muzyczny | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

 

To spektakl muzyczny, który dotyka problemu przełamywania barier społecznych i kulturowych, a także tych, funkcjonujących w obrębie ludzkiej psychiki.

Bohaterka opowieści rozpoczyna podróż, przemierzając niezbadane przestrzenie, raz po raz zwalczając przeciwności,  jakie wyrastają jej na drodze, a które prowadzą do podziałów i do zamykania się na to, co nowe i niezwykłe.

Czym jest tajemniczy Qube? Jak się tam znalazła i co ją do tego doprowadziło? Jak pokonać materię, której  istota jest nieokreślona? 

W multimedialnym widowisku muzyka staje się wiodącym bohaterem opowieści, to ona tworzy linię fabularną i estetyczną, a wszystkie elementy, które pojawiają się na scenie stają się instrumentami; wiele z nich specjalnie zaprojektowano do spektaklu (m. in. video drum-box).  Wykorzystano również inne oryginalne środki wyrazu:  wizualizacje, które stają się ruchomą scenografią, zjawiskową choreografię, wykorzystującą również artystycznie zaimprowizowane sztuki walki, czy dźwięk Dolby Surround, który sprawi, że widz poczuje się nie tyle świadkiem, co uczestnikiem opowieści. 

 Spektakl w wykonaniu Wataha Drums, z towarzyszeniem orkiestry Fresco Sonare, przeniesie widzów do niezwykłych światów, obrazujących tajemne aspekty psychiki i pomoże odnaleźć język komunikacji z zawiłą sferą naszej podświadomości.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

Produkcja: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Wataha Drums

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane