spektakl

Randka w ciemno, na dwie pary

spektakl

Randka w ciemno, na dwie pary

Randka w ciemno, na dwie pary - Bilety na spektakl teatralny

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi tona swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ?

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa ?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Producent : Leszek Kwiatkowski

Reżyseria : Mirosław Połatyński

Scenografia / kostiumy : Małgorzata Filipiak ? Kwiatkowska

Kierownictwo muzyczne : Mariusz Telicki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Pełen profesjonalizm. Artyści na wysokim poziomie. Niby lekka farsa ale dobrze wyreżyserowana i zagrana. Dająca sporo wrażeń artystycznych i .... bardzo poprawiająca nastrój. Profesjonalny teatr w małym mieście. Brawo !!! Sala Gigantów Mocy - może pozazdrościć nawet niejedno duże miasto!!! Artyści, przyjeżdżajcie do Bełchatowa. Ta wspaniała sale na pewno zaliczy kolejny komplet.
sztukę oceniam wysoko: ciekawa historia opowiedziana w zabawny nieprzegadany sposób, ciekawa gra aktorów, którzy udzielają się w aranżacji sceny Duży pozytyw!
Bardzo fajny spektakl. Na luzie, wesoło. Szczerze się z żoną pośmialiśmy. Ogólnie cała sala się wspaniale bawiła. Znakomita obsada. Gorąco polecam.
Świetna, wysmakowana i bardzo zabawna sztuka :)uśmialiśmy się ze wszystkich sił ;)
Spektakl można obejrzeć, ale nie zachwycił mnie. Dobra gra aktorska, można było się pośmiać ale żarty nie na wysokim poziomie. Pierwszy raz byliśmy w teatrze Palladium i z pewnością ostatni. Wszystkie krzesła na tym samym poziomie, wszyscy wszystkim zasłaniają. Wpływa to mocno na komfort oglądanie oraz odbiór przedstawienia.
Witam, Polecam Randkę w ciemno na dwie pary, świetnie się bawiliśmy, fajne teksty, można się odprężyć i się pośmiać :)
Witam ! Zwykle nie robię takich rzeczy -brak czasu itp., ale w tym momencie muszę wypowiedzieć się. -Wczorajszy spektakl w Górze Kalwarii był wyjątkowym i niezapomnianym widowiskiem, pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz wybuchem śmiechu -często do łez. Znam Michała Milowicza (nie osobiście) i widziałem go w kilku filmach, w których podziwiałem go, ale to, co zobaczyłem wczoraj "na żywo" przeszło moje oczekiwania -On jest, moim zdaniem, po prostu najlepszym polskim aktorem, udowodnił to. Jego postawa, gra aktorska oraz odnalezienie się w wielu zabawnych- i nie tylko-sytuacjach potwierdziła moje przekonanie co do Jego wartości. Proszę (myślę, że nie tylko ja !) o więcej takich spektakli w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, ponieważ taka rozrywka jest nam wszystkim potrzebna ! A więc teatrze : "wróć do mnie...." , pam fam fam... ;) POZDRAWIAM !
Przedstawienie fajne, pełne humoru. 2,5 godziny super zabawy.Obsada :Stockinger, Potocka, Borys i Ibisz. Pan Ibisz strasznie sztuczny....Ogólnie polecam:-)
Mariusz 07.12.2014 09:44

Polecane