spektakl

Ratujmy las

spektakl

Ratujmy las

Ratujmy las - Bilety na spektakl teatralny

Piękne, bajeczne kostiumy - owady leśne i zwierzęta. Spektakl rozpoczyna się delikatną uwerturą baletową motyli. Główna postać to odważny Pan Biedronka. Czy uda mu się ocalić las przed zagładą? Wszystko w rękach naszych młodych widzów. Na pewno trzeba nauczyć szacunku do natury, źle postępującą dziewczynkę - scena lekcji przyrody.

Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Gargulec.

Teatr Gargulec to zawodowi aktorzy, którzy swoją działalność artystyczną związali z najmłodszymi odbiorcami. Wieloletnie doświadczenie na deskach teatrów, scenach offowych, imprezach okolicznościowych, pozwala im łatwo nawiązywać kontakty z dzieciakami i atrakcyjnie budować dramaturgię przedstawienia.

• Współpracują z plastykami z Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, co gwarantuje, że kostiumy w spektaklach są fantazyjne, kolorowe i profesjonalne.
• Muzyczne wykształcenie pozwala im swobodnie poruszać się w świecie dźwięków, przez co kompozycje są bardzo melodyjne, a jednocześnie pozbawione banału i trywialności. Każdy spektakl jest opatrzony piosenkami i autorską muzyka.
• Wszystkie przedstawienia są zbudowane na autorskich scenariuszach.
• Przedstawienia grane przez dwójkę aktorów, nasycone są wielością barwnych, wyrazistych i charakterystycznych postaci.
• Spektakle bawią i uczą, a młodej publiczności gwarantują obcowanie ze sztuką na najwyższym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane