Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Recital Magdaleny Smalary: "KOBIETA DO ZJEDZENIA"

spektakl

Recital Magdaleny Smalary: "KOBIETA DO ZJEDZENIA"

Recital Magdaleny Smalary: "KOBIETA DO ZJEDZENIA" - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Kobieta do zjedzenia, czyli o tym, że wszyscy wyglądamy jak Wenus z Milo, plus minus, znaczy plus - piętnaście kilo..."
Recital Magdaleny Smalary
„Kobieta do zjedzenia”

SKŁAD ZESPOŁU:

Urszula Borkowska - fortepian
Wojciech Gumiński – kontrabas

Nowodworski Ośrodek Kultury
09.03.2023 godz. 19.00
bilet40 zł

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia" opowie o jednej z największych namiętności świata, czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach.
Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.
Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.
„Kobieta do zjedzenia” jest jednym z najpiękniej przygotowanych spektakli muzycznych w tym kraju. Wybrano do niego teksty znane i te już całkiem zapomniane, takie, które funkcjonują jako piosenki (czasem choćby z okresu dwudziestolecia międzywojennego), ale i te, do których Urszula Borkowska dopisała dopiero muzykę. Wszystkie składają się na coś niesamowicie zaostrzającego apetyt. Inteligentny, pięknie zbudowany spektakl wprost skrzy się dowcipem. Nic jednak dziwnego. Nie ma tu głupawych pioseneczek, od których krwawią nam uszy, gdy włączymy dziś radio. To autentyczne perełki, o głębokich – mimo często zabawnego charakteru – tekstach. Gdzie dziś znaleźć takie cuda? Nie ma wielu takich miejsc. Tym bardziej polecam graną w wielu miejscach Warszawy „Kobietę do zjedzenia”.Włodzimierz Neubart-Chochlik Kulturalny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Recital Magdaleny Smalary: "KOBIETA DO ZJEDZENIA"

Pani Magda, Pani Urszula i Pan Wojciech-wspaniałe trio na scenie. Wyrazy najwyższego uznania i serdeczne podziękowania za bardzo wspólne spędzony czas. Brawo !!!
13.03.2023 19:28
Recital Magdaleny Smalary: "KOBIETA DO ZJEDZENIA"
Nowy Dwór Mazowiecki, 09.03.2023
Nowodworski Ośrodek Kultury - NOK1
Super występ polecam.
13.03.2023 10:00
Recital Magdaleny Smalary: "KOBIETA DO ZJEDZENIA"
Nowy Dwór Mazowiecki, 09.03.2023
Nowodworski Ośrodek Kultury - NOK1

PROMOCJA DNIA

-25%

Poznań
24.04.2023 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii spektakl