spektakl

“Remake: Shakespeare // Studniówka”

spektakl

“Remake: Shakespeare // Studniówka”

“Remake: Shakespeare // Studniówka” - Bilety na spektakl teatralny

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Spektakl końcowy, wieńczący ten trudny dla teatru rok. Zrobiliśmy coś, co wielu uzna za grzech, herezję za profanację – wzięliśmy dzieła Shakespeare’a, pocięliśmy je na kawałki i ułożyliśmy z nich zupełnie nową historię. Rzecz dzieje się podczas tytułowej Studniówki (uczestnicy zajęć przynajmniej w ten sposób będą mogli wziąć w niej udział). Zabawa trwa w najlepsze i nikt się nie spodziewa, że ten cudowny wieczór za chwilę zmieni się koszmar.
Stawiamy niewygodne pytania, na które wciąż szukamy odpowiedzi. Konfrontujemy się z nimi poprzez dramaturgię spektaklu. Jednak im bardziej dociekamy, tym więcej nowych pytań się pojawia. Nic nie jest pewne. Nawet czy wydarzenia na scenie są projekcją którejś/któregoś z imprezowiczów.

Reżyseria, scenariusz: Sebastian Słomiński
Występują: Sosia Dzwolak, Max Kołota, Agnieszka Kowalska, Natalia Legat, Izabela Wilga, Wiktoria Świderska, Weronika Rymarz, Hania Zielaskowska.

!UWAGA!
Szanowni Państwo,
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: “Remake: Shakespeare // Studniówka”

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl