spektakl

Rodzina

spektakl

Rodzina

Rodzina - Bilety na spektakl teatralny

Rodzina | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rodzina Antoniego Słonimskiego
Spektakl- kabaret na odczynienie złych dni kryzysu i przywrócenie świetności demokracji. W jego trakcie odmienimy rzeczywistość i naprostujemy przyszłość świata, a przynajmniej Polski, a przynamniej Waszych i naszych rodzin.

Do prawidłowego przebiegu potrzebować będziemy: jednego faszystę, jednego komunistę, kilku Żydów i odgłosy chłopów zza ściany. Dużo mrugających światełek , make-up i peruki. Transwestycje i trawestacje. Ból istnienia ludzi zbędnych.
Zawrotne tempo, beztroska, kolory, zabawa. Rodzina to komedia pełna zabawnych typów, przewrotnych zwrotów akcji i gagów. Ale czy tylko? Może za tym kryje się również zapowiedź klęski? W końcu historia lubi zataczać koło.

Spektakl został przygotowany przez Fundację "HI ART!", która powstała z inicjatywy dwójki aktorów: Katarzyny Czapli i Piotra Tołoczko. Swoją działalność "HI ART!" rozpoczyna projektem Rodzina, który został dofinansowany w ramach Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej Klasyka Żywa realizowanego z okazji obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Konkurs organizuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego (www.klasykazywa.pl)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane