Romeo i Julia - pierwszy na świecie wodny musical 3D | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Romeo i Julia - pierwszy na świecie wodny musical 3D

spektakl

Romeo i Julia - pierwszy na świecie wodny musical 3D

Romeo i Julia - pierwszy na świecie wodny musical 3D - Bilety na spektakl teatralny

Wodny musical 3D „Romeo i Julia” w promocyjnej cenie – 20%

Tylko teraz bilety w promocyjnej cenie na jedyne takie wydarzenie w Polsce - wodny musical 3D „Romeo i Julia”!
Widowisko zachwycające swoją oryginalnością i nowatorstwem będzie można podziwiać już w sierpniu w wyjątkowej scenerii Fosy Zamkowej – szczególnie klimatycznej przestrzeni artystycznej Torunia.

Prezentujemy estradowe zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach. Tylko tutaj żywi aktorzy i rzeczywiste rekwizyty zostaną zintegrowane z wirtualnym światem wyświetlanym na wodzie. Nieograniczone możliwości technologii cyfrowych po raz pierwszy umożliwiły stworzenie scen, o jakich twórcy teatralni i rewiowi dotychczas mogli tylko marzyć, z udziałem nieograniczonej ilości aktorów i tancerzy.

Oryginalna muzyka JANUSZA STOKŁOSY, polski tekst autorstwa AGATY MIKLASZEWSKIEJ zainspirowany dramatem Shakespeare’a „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia JANUSZA JÓZEFOWICZA oraz materiały do projekcji 3D przygotowane przez studio PLATIGE IMAGE (twórcy m.in. nominowanego do Oskara filmu "Katedra„) - to wszystko stanowi gwarancję teatralnego przeboju na miarę naszych czasów!

Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych. W konsekwencji młodzieńcza i bezkompromisowa namiętność musi się zmierzyć z bezwzględnością komercyjnego świata egocentrycznych rodziców.
To dramat pokoleń - rodziców i dzieci, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, wzajemnie się słuchać ani szanować swoich potrzeb. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać w tak niesprzyjających warunkach? Przekonajcie się sami.

Za technologię wodną odpowiada firma WATER CONCEPT – specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych instalacji multimedialnych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów i kurtyn wodnych, dysz efektowych i gejzerów.

Promocja – 20% obowiązuje do 1 sierpnia 2017 roku!

Obsada:
Chamski Artur
Ciszek Błażej
Darłak Patryk
Dąbkowska Magdalena
Derlicki Michał
Duda Małgorzata
Gajduk Dominika
Granecka Katarzyna
Grzechnik Jerzy
Jackiewicz Adam
Jakubiec Mateusz
Janikowski Jarosław
Kujawa Natalia
Lapin Stepan
Lubański Sebastian
Major Nina
Marszałek Iga
Napieralska Mariola
Ochociński Dominik
Orłowski Paweł
Popławska Aleksandra
Ryś Iga
Srokocz Natalia
Steciuk Tomasz
Trautsolt Łukasz
Tyma Marcin
Tyszkiewicz Maria
Urbańska Natasza
Vojtenko Pavel
Wilczyńska Elżbieta
Zawadzka Aleksandra

Wiecej szczegółów: http://romeoijulia3d.pl/

Dokładna lokalizacja:

https://www.google.pl/search?q=fosa+zamkowa+toru%C5%84&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjo2O-EttzUAhUMKFAKHVRsBsQQ_AUICygC&biw=1536&bih=701#imgrc=wLQ3Ss_7WNNh1M

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Uwielbiam musicale, wiec jak tylko pojawila sie okazja obejrzenia czegos na miejscu w Toruniu, to dlugo sie nie zastanawialam. Swietne przedstawienie, choreografia, gra aktorow. Niesamowita sceneria starych ruin zamkowych uzupelnily wizje Jozefowicza idealnie. Spiew, taniec, woda, swieze powietrze... REWELACJA!!!
Patrycja81 24.08.2017 19:46
Super :-)
mrlena_bar 12.08.2017 10:02
Wrażenie na mnie zrobiły tylko efekty specjalne 3D. Były znakomite i chylę czoła przed ich twórcami i realizatorami. Cała opowieść jest dość infantylna, w sumie to nawet tego się spodziewałem, niestety jest też zagrana w stylu teatrzyku studenckiego. Spośród aktorów mam żal do Pani Z Parasolką (dama do towarzystwa Julii), która w swojej śpiewanej partii miała problem z wyraźnym artykułowaniem słów, zupełnie jej nie zrozumiałem, choć polski jest moim ojczystym językiem i umiem się domyślić sensu zdań, jeśli zrozumiem choćby część słów. Ale pomimo to dałbym nawet 4 gwiazdki, gdyby nie nawaliła organizacja widowni. Siedziałem w okolicach 40 rzędu i widziałem aktorów mniej więcej od pasa, co pozbawiło mnie znacznej części efektów związanych z tak reklamowaną wodą, biorącą aktywny udział w spektaklu. Posdumowując, polecam pod warunkiem, że uda się kupić bilety na tyle blisko sceny, żeby móc delektować się całą, a nie tylko połową choreografii. Proponuję też zbudować wyższą scenę, tak by z każdego miejsca widowni można było śledzić akcję na scenie.
Filavandrel 08.08.2017 10:51
Zjawiskowy spektakl. jestem zachwycona!! Mistrzowskie przygotowanie, !! gra aktorska, śpiew, cała sceneria... coś niesamowitego , na pewno długo jeszcze będę pod wrażeniem występu ..
Agnieszka 08.08.2017 09:42
przedstawienie pierwsza klasa ,za ta cenę z powodu krzeseł na jednym poziomie powinien byc telebim
ania 06.08.2017 20:40
Bardzo widowiskowy spektakl! Świetnie spędzony czas!
Monika 06.08.2017 00:47
Bardzo duża cena za bilet przy tak słabo widocznym spektaklu. Scena powinna być zdecydowanie wyżej przy widowni na płaskim terenie (nieamfiteatralnej). Efekty projekcji 3D oraz wodnej adekwatne do firm, które były ich autorem.
Jolanta 05.08.2017 22:16
Jestem zachwycona, coś wspaniałego. Przepiękna muzyka, świetni aktorzy w oprawie, którą ogląda się z wielką przyjemnością.
Asia 05.08.2017 14:44

Polecane