spektakl

Rozkłady jazdy

spektakl

Rozkłady jazdy

Rozkłady jazdy - Bilety na spektakl teatralny

Rozkłady jazdy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rozkłady jazdy
„Rozkłady jazdy” to arcyzabawna sztuka teatralna najpopularniejszego czeskiego reżysera, Petra Zelenki, w której łączą się tradycja najlepszej farsy angielskiej z inteligentnym i nastrojowym czeskim humorem.
Czy praca i miłość muszą się wykluczać? A rozwód i miłość? A praca i rozwód?
Takie okropnie trudne pytania mogą niejednego przyprawić o zawrót głowy - a co dopiero, jeśli czyjaś głowa nie współpracuje do końca z ciałem. Bo tak właśnie funkcjonuje główny bohater spektaklu "Rozkład jazdy", cierpiący na ewidentny niedobór uwagi, Sebastian. Ale chyba jeszcze gorzej ma jego była żona, Hania, która właśnie usiłuje nadludzkimi siłami doprowadzić do wystawienia sztuki "Chińczycy", w której oprócz nich samych, gra także Borys, jej obecny narzeczony! A może najbardziej cierpią na tym "Chińczycy", niegdyś sztuka na siedem osób - dziś - zdaje się - że na trzy, ale tego chyba już nikt tak do końca nie jest w stanie określić.
Czy kiedy wszystko się wali, należy zachować spokój, czy może powinno się śmiać? A może płakać?
Taką wybuchową mieszankę prawdziwych emocji wywołać może tylko prawdziwie czeski humor reżysera, Petra Zelenki w połączeniu z precyzyjną teatralną matematyką geniusza farsy, Michaela Frayna.
Zapraszamy na spektakl, na którym wydarzyć się może wszystko...!
PREMIERA 8 marca 2017

Autor: Peter Zelenka, Michael Frayn
Reżyseria: Adam Biernacki
Przekład: Krystyna Krauze
Scenografia: Adam Biernacki
Kostiumy: Risk. Made in Warsaw
Występują: Hanna Konarowska, Sebastian Cybulski
Zdjęcia: Marta Miklińska/miklinska.com, Łukasz Ślusarczyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Moim zdaniem Warto!
Rewelacja! Super pomysł na sztukę - zaskakujący. Zabawna sztuka, a zarazem gorzka w wymowie. Aktorzy świetni. Już dawno tak się nie delektowałam. Jak Ci aktorzy to zapamiętali i mylili się nie myląc?/ Nie wiem:)))Polecam!
Początek trochę sztywno ale reszta wybornie. Zabawa dobra w dobrym wydaniu.
Dostałem informację o zmianie godziny spektaklu - brawo. Sztuka, no cóż... Pomysł zgrabny, wystawienie - byłem dwukrotnie, pierwszy spektakl rozdzielała przerwa. Obecna wersja jest - dla mnie - lepsza. Scenografia pomysłowa. Aktorzy sympatyczni, ale, jak i towarzysząca muzyka, okropnie głośni. Może gdybym siedział w końcu sali, uważałbym, że nie. I jeszcze jedno, czy naprawdę PT Reżyser uważa, że gdyby ze sceny nie padały kurwy itp., gdyby nie było siusiania do wazy, ściągania spodni, chyba onanizowania się i wątku gejowskiego nie zrozumiałbym sztuki? Tak doszedł humor plebejski, by nie powiedzieć prostacki, a nawet reżysersko-aktorski... Zakończenie jakby trochę z innej sztuki.

Polecane