spektakl

Sługa Dwóch Panów

spektakl

Sługa Dwóch Panów

Sługa Dwóch Panów - Bilety na spektakl teatralny

sala: Broadway
wstęp: 20 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Barwna, włoska komedia dell’arte z polskimi akcentami. Truffaldino to głodny sługa, który, aby żyć i jeść lepiej, decyduje się na pracę dla dwóch Panów, nie mówiąc pierwszemu o istnieniu drugiego. Napisana przez Carlo Goldoniego w XVIII wieku sztuka, przedstawia typowy wątek Komedie dell’Arte z rozterkami kochanków w tle, tradycjami antycznego mimu, błazeńskich popisów i rzymskiej pantomimy. Podróż do świata tętniącego kolorami, muzyką i ogromną dawką fantastycznego poczucia humoru.

Autor: Carlo Goldoni
Reżyseria: Andre de la Cruz
Obsada: Renata Birska, Jakub Damore-Krekora, Ewa Dzikowska, Marek Jurewicz, Magdalena Róża Kulik, Gloria Lipińska, Agata Malinowski, Ireneusz Wojaczek, Wojtek Wójcik, Paulina Zdeb-Rąkoska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Sługa Dwóch Panów

Spektakl wciągający i śmieszny, nie nudziłam się. Bardzo dobra gra aktorów, zwłaszcza tych z dłuższym stażem. Tytułowa rola zagrana bezbłędnie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, chociaż przez pierwsze pół godziny trudno nam się było wgryźć w tą sztukę. Świetna gra aktorska!
Rewelacyjny- polecam !! naprawdę warto!!
Męcząca, słaba gra aktorów. Trudno coś dobrego napisać o spektaklu.
Brawurową, pełna wdzięku inscenizacja. 2 godziny świetnej zabawy. Żal jedynie, że nigdy,ie nie udało mi się znaleźć informacji o obsadzie - kto grał i jaką postać.. Polecam!!!
Przedstawienie jakich mało. Dawno nie widziałam tak wspaniałej gry aktorskiej. Wszyscy aktorzy byli świetni, trudno powiedzieć kto był najlepszy. BRAWO !!!
Świetne przedstawienie, bawiłem się wspaniale.

Polecane z kategorii spektakl