spektakl

Śpiąca Królewna - Royal Lviv Ballet

spektakl

Śpiąca Królewna - Royal Lviv Ballet

Śpiąca Królewna - Royal Lviv Ballet - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Śpiąca Królewna” – spektakl Royal Lviv Ballet

W pałacu królewskim trwa uroczystość chrzcin królewny Aurory. Dobre wróżki kolejno obdarzają maleństwo darami wesołości, wdzięku, delikatności… Podczas gdy najważniejsza z nich – Wróżka Bzu – składa swój dar, do pałacu wdziera się zła czarownica Carabosse. Rozzłoszczona brakiem zaproszenia na uroczystość rzuca na dziecko klątwę.

Piękne kostiumy, widowiskowa scenografia, a przede wszystkim perfekcja wykonawców sprawiają, że ten klasyczny balet zachwyca nawet najbardziej wymagających widzów.

Royal Lviv Ballet – zespół złożony z najlepszych solistów zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie niezwykłe osobowości: Victor Szczerbakov – solista i choreograf Kiev Nacjonal Ballet, oraz Olek Petryk solista Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Zachwycające kostiumy, dekoracje, choreografia, a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, że każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem i czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Śpiąca Królewna - Royal Lviv Ballet

Przedstawienie oceniam na 5. Dzieciom na pewno się spodoba. Gorzej wypadło samo miejsce, mam tu na myśli oprawę dźwiękową. Jakość dźwięku była mizerna.
Kala 11.12.2019 14:32
Bajkowy świat przedstawiony poprzez taniec i muzykę w przepiękny sposób. Godne polecenia jednak dla starszych dzieci.
Pati825 03.12.2019 07:36
Bardzo podobał nam się występ. Jak i dorośli i dzieci są bardzo zadowoleni, piękny balet i stroje, jesteśmy pod wielkim wrażeniem pracy jaką musieli włożyć w to artyści i scenarzyści.
Magdalena 02.12.2019 11:06
Super! Polecam dla dzieci i dorosłych! Pełen profesjonalizm!
Anka 02.12.2019 10:10
Przedstawienie super! Niestety odbiór trochę zepsuty przez problem z dźwiękiem: przez ponad połowę przedstawienia aktywny był tylko jeden głośnik - więc dźwięk był mono. W pewnym momencie drugiej części ktoś się zorientował, że przewód był nie do końca włożony - pstryk - dźwięk się ściszył (na sali od razu dzieci: o - coś się stało z muzyką) - drugie pstryk - i już było stereo. Trochę więc miało profesjonalnie, jeżeli chodzi o dźwięk - tak jakby nikt z obsługi nie zweryfikował nagłośnienia przed przedstawieniem.
mmnh 02.12.2019 09:35
Spektakl bardzo fajny ale dla starszych dzieci , na widowni było dużo dzieci poniżej 5 lat ,może przydałaby się informacja w programie dla jakiego widza jest skierowany. Byłam z 5 latka trochę za poważne dla niej ,ale wyszła zadowolona,szczególnie,że na końcu można było zrobić sobie zdjęcia z tancerzami .
magi25 02.12.2019 08:50
Widowisko ładne i przyjemne jednakże nie przemyślane w kwestii długości jego trwania . Było za długie i momentami zawiłe , wiele niezrozumiałych interpretacji dla dzieci.
Anett 02.12.2019 08:39

Polecane z kategorii spektakl