spektakl

Salon Odnowy w reż. Grzegorza Matysika

spektakl

Salon Odnowy w reż. Grzegorza Matysika

Salon Odnowy w reż. Grzegorza Matysika - Bilety na spektakl teatralny

Dwóch niezadowolonych z życia mężczyzn w dojrzałym wieku, trafia do Salonu Odnowy prowadzonego przez tajemniczą, piękną kobietę, której życie również nie rozpieszczało. Za pomocą różnych zabiegów, stara się ona przywrócić obu panom wiarę w sens życia. Cała historia przepełniona jest humorem oraz zabawnymi zwrotami akcji. Występują w niej również elementy interakcji z publicznością. Aktorzy bawią się z widzami, nie naruszając jednak granic ich prywatności. Atmosferę spektaklu podkreślają przebojowe i nieco żartobliwe piosenki, śpiewane przez właścicielkę salonu. Spektakl trwa 90 min.

Występują: Ewa Lorska lub Kamila Klimczak, Artur Dziurman oraz Michał Milowicz

Muzyka: Piotr Klimek

Reżyseria: Grzegorz Matysik

Wszystkich Państwa, którzy interesują się teatrem i lubią się w nim dobrze bawić, bardzo serdecznie zapraszamy na spektakl komediowy zatytułowany "Salon Odnowy". Do zobaczenia już 17 stycznia w Łodzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Salon Odnowy w reż. Grzegorza Matysika

Nie był to spektakl najwyższych lotów ale można się było zrelaksować i pośmiać.
Ubawiłam się świetnie i ja i moja Mama. Aktorzy fantastycznie odegrali swoje role.Poza tym spektakl z przesłaniem. Polecam
Fajny spektakl
Fantastyczny spektakl, fenomenalna gra aktorów. Świeży pomysł, i bezbłędna realizacja! polecam
Milowicz the best
Takiego knota już dawno nie widziałam. Poniżej wszelkiego poziomu. Żarty niskiej jakości. Jedynie Pani Kamila ładnie śpiewała. Dziwię się, że aktorzy tego szczebla godzą się występować w takim czymś. Nie mogę nazwać tego przedstawieniem. Nie polecam.
Śmieszne chyba miało być, ale nie wyszło. Słaba gra aktorska, sztuczna i przesadzona. Ogólnie nie polecam.
Spektakl w mojej ocenie 6/10, częściowo zabawny, momentami śmieszny natomiast sama końcówka nie powala na kolana. Nieproporcjonalne rozwinięcie akcji do zakończenia występu. Organizacyjnie w porządku, jedyne co to można by popracować nad lepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o odbiór rzeczy własnych z szatni i większymi pauzami między spektaklami żeby ludzie (szczególnie w czasie pandemii) nie mieszali się i nie toczyli wojen o oddanie/odebranie odzieży :)
Przedstawienie bardzo mi się podobało
Organizacją super ! Ale na sztukę nie poszłabym drugi raz i nie poleciłabym. Poprostu sztuka nie podobała mi się. W moim odczuciu sztuka zrobiona tylko dla kasy.
Gra aktorska super, naprawdę dobrze się bawiłam.
Spektakl fajny, lekki i przyjemny, aktywizujący też widzów.
świetna sztuka
Sztuka mi się podobała.
Bardzo miło spędzony czas.
Witam, strata pieniędzy i czasu , sztuka beznadziejna
maria.slonecznik@gmail.com

Polecane z kategorii spektakl