spektakl

Scena Dorosłego Widza - Kolejka Zusowska – Sen Autora

spektakl

Scena Dorosłego Widza - Kolejka Zusowska – Sen Autora

Scena Dorosłego Widza - Kolejka Zusowska – Sen Autora - Bilety na spektakl teatralny

Scena Dorosłego Widza - Kolejka Zusowska – Sen Autora | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Spektakl „Kolejka Zusowska – Sen Autora” przenosi mnie w rejony zupełnie niespodziewane. Zapadam się w czasie, jestem jak w transie, mam czas na swoją, wewnętrzną narrację, I bardzo czuję emocję, która uruchamia cały ten świat.

Anna Wieczur-Bluszcz

Spektakl Teatru Mariana Bednarka

reżyseria, scenariusz, scenografia, tekst: Marian Bednarek

występują: Maja Wolfard-Dąbrowska, Gosia Krajczok, Mariusz Banaszkiewicz, Mariusz Cholajda, Lech Cesarz, Marian Bednarek

muzyka: Tomasz Manderla, Łukasz Drozd

choreografia: Aleksander Sobala i Magdalena Berger

premiera: 14.05.2017 19 Festiwal Sztuki Teatralnej, Rybnik

Kolejka 3

KOlejka 2

Kolejka_3_250

kolejka 5

Spektakl zdobył SREBRNY RÓG MYŚLIWSKI KRÓLA JANA – II Nagroda – 39 Biesiada Teatralna 2018, Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form w Horyńcu-Zdroju.

Teatr powstał w 1992 r. w Rybniku. Od 1996 działa przy Funda­cji PGE Energia Ciepła w Rybniku. Głównym tworzywem teatru jest metafora, podbudowana dynamiczną plastyką scen i grą aktora, ale także światłem, tańcem, ruchem i słowem. Fabuła i muzyka (a właściwie specyficzny dla tego teatru rytm i poetyckość) stanowią spoiwo i urodę każdego spektaklu. Teatr zrealizował 22 spektakle , 3 etiudy , 3 performance i 3 happeningi, które wystawiał na najważniejszych festiwalach teatru alternatywnego w kraju: poznańska MALTA, Krakowskie Reminiscencje Teatralne, Łódzkie Spotkania Teatralne, Biesiada Teatralna w Horyńcu-Zdroju, a także na Międzynarodowym Festiwalu Działań Ulicznych LA STRADA w Kaliszu, na Międzynarodowym Festiwalu WERTEP w Białowieży, na Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie i w Jeleniej Górze, w Teatrze Witkacego oraz za granicą, m.in. we Francji i na Ukrainie. Teatr w latach 1998 – 2016 zdobył 16 Nagród na różnych ogólnopolskich festiwalach teatralnych.

Ceny biletów:
– 20 zł w przedsprzedaży
– 30 zł w dniu spektaklu

– 5 zł – bilet SCHODÓWKA*

* Bilet SCHODÓWKA – specjalna oferta dla młodzieży, do ukończenia 26 roku życia. Bilety bez wyznaczonego miejsca do siedzenia (możliwość zajęcia wolnego miejsca, lub siedzenie na specjalnych „pufach”). Bilety dostępne w sekretariacie Domu Kultury na 1 godzinę przed spektaklem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane