spektakl
Seks dla opornych NT

spektakl

Seks dla opornych NT

Seks dla opornych NT - Bilety na spektakl teatralny

Seks dla opornych NT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle – to nasza propozycja na Walentynkowy wieczór. Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Uzbrojeni w podręcznik „Seks dla opornych” poszukują remedium na nudę w sypialni. Czy weekend we dwoje z dala od codzienności i tytułowy poradnik wystarczą do rozbudzenia wielkich namiętności? Czy namiętny seks po tylu latach jest jeszcze możliwy? I, co ważniejsze, czy jest im jeszcze potrzebny? A może ten wyjazd zakończy się rozwodem?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Aktorzy jak zwykle nie zawiedli, pokazali pełen profesjonalizm. Sama sztuka bardzo apetycznie podana, bawiliśmy się świetnie. Na pewno to nie jest nasze ostatnie spotkanie z zespołem z Słupskiego Teatru :)))))))
Świetna gra aktorska. Zabawny ale i wzruszający obraz kryzysu małżeńskiego po 25 latach wspólnego życia. Szczególnie polecam osobom z podobnym stażem. Świetnie pokazane różnice myślenia, rozumienia i podejścia do problemu kobiety i mężczyzny. Wyciągnęłam na spektakl męża (a mamy nieco więcej niż 25 lat stażu i przeszliśmy podobny kryzys ) i oboje stwierdziliśmy że obraz jak z życia wzięty. Poza tym spłakaliśmy się do łez ze śmiechu, a ostatnia scena dla tych co taki kryzys przeszli zwycięsko ( nie poszli na łatwiznę zwaną rozwodem) jest cudownym podsumowaniem tego czym jest naprawdę małżeństwo. Ja na koniec miałam łzy w oczach ze wzruszenia. Gorąco polecam wszystkim parom małżeńskim jako pomysł na wspólnie udany wieczór.
Dobrze zagrany spektakl przez dobrych aktorów.
Może i to wina mojego ogólnego samopoczucia w dniu spektaklu, ale nie wyszłam z teatru zachwycona. Niemniej jednak zachęcam do obejrzenia :)
Fenomenalne przedstawienie. Polecam, śmiech połączony z refleksją nad swoim życiem. Niesamowita gra aktorska.
Spektakl pełen emocji - od uśmiechu, poprzez radosny chichot, aż do łez wzruszenia. Doskonały sposób na sobotni wieczór zapewniony przez świetną grę aktorską Hanny Piotrowskiej i Krzysztofa Kluzika. Polecamy!
Cudowny spektakl. Super spędzony wieczór. Świetna gra aktorska!
Zabawnie i wzruszająco. Treść sztuki zachęca do przemyśleń na temat własnego związku. Nie oparliśmy się:).........................

Polecane