spektakl

Seks dla opornych NT

spektakl

Seks dla opornych NT

Seks dla opornych NT - Bilety na spektakl teatralny

Bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle – to nasza propozycja na Walentynkowy wieczór. Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Uzbrojeni w podręcznik „Seks dla opornych” poszukują remedium na nudę w sypialni. Czy weekend we dwoje z dala od codzienności i tytułowy poradnik wystarczą do rozbudzenia wielkich namiętności? Czy namiętny seks po tylu latach jest jeszcze możliwy? I, co ważniejsze, czy jest im jeszcze potrzebny? A może ten wyjazd zakończy się rozwodem?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Seks dla opornych NT

Przyjemna sztuka nie tylko sama komedia, daje trochę do myślenia o naszych relacjach w życiu
Świetny spektakl, doskonala gra aktorska, werwą, intuicja sceniczna i improwizacja!Brawo!
Wspaniała rozrywka. Jak zwykle idealna gra aktorska.
Rewelacyjnie zagrane ;)
Cudowny spektakl w cudownej atmosferze. Słupski teatr jak zwykle nie zawodzi!
Świetna sztuka, polecam serdecznie :)
Piękny spektakl. Wyśmienita gra aktorów. Polecam gorąco! 😊
Rewelacyjny spektakl, aktorzy świetnie wczuwali się w rolę. Gorąco polecam!
Serdecznie polecam. Dużo śmiechu, trochę refleksji, a aktorzy słupskiego teatru jak zwykle niezawodni.
Komedia komedią (śmiechu nie brakowało) ale daje do myślenia i to we wzruszeniu - pomimo mojej męskiej płci. Tak na marginesie w przyszłym roku obchodzę właśnie 25-cio lecie pożycia małżeńskiego i faktycznie spektakl z życia wzięty.
Aktorzy jak zwykle nie zawiedli, pokazali pełen profesjonalizm. Sama sztuka bardzo apetycznie podana, bawiliśmy się świetnie. Na pewno to nie jest nasze ostatnie spotkanie z zespołem z Słupskiego Teatru :)))))))
Świetna gra aktorska. Zabawny ale i wzruszający obraz kryzysu małżeńskiego po 25 latach wspólnego życia. Szczególnie polecam osobom z podobnym stażem. Świetnie pokazane różnice myślenia, rozumienia i podejścia do problemu kobiety i mężczyzny. Wyciągnęłam na spektakl męża (a mamy nieco więcej niż 25 lat stażu i przeszliśmy podobny kryzys ) i oboje stwierdziliśmy że obraz jak z życia wzięty. Poza tym spłakaliśmy się do łez ze śmiechu, a ostatnia scena dla tych co taki kryzys przeszli zwycięsko ( nie poszli na łatwiznę zwaną rozwodem) jest cudownym podsumowaniem tego czym jest naprawdę małżeństwo. Ja na koniec miałam łzy w oczach ze wzruszenia. Gorąco polecam wszystkim parom małżeńskim jako pomysł na wspólnie udany wieczór.
Dobrze zagrany spektakl przez dobrych aktorów.
Może i to wina mojego ogólnego samopoczucia w dniu spektaklu, ale nie wyszłam z teatru zachwycona. Niemniej jednak zachęcam do obejrzenia :)
Fenomenalne przedstawienie. Polecam, śmiech połączony z refleksją nad swoim życiem. Niesamowita gra aktorska.
Spektakl pełen emocji - od uśmiechu, poprzez radosny chichot, aż do łez wzruszenia. Doskonały sposób na sobotni wieczór zapewniony przez świetną grę aktorską Hanny Piotrowskiej i Krzysztofa Kluzika. Polecamy!
Cudowny spektakl. Super spędzony wieczór. Świetna gra aktorska!
Zabawnie i wzruszająco. Treść sztuki zachęca do przemyśleń na temat własnego związku. Nie oparliśmy się:).........................

Polecane z kategorii spektakl