spektakl

Seks dla opornych - Teatr Bo Tak

spektakl

Seks dla opornych - Teatr Bo Tak

Seks dla opornych - Teatr Bo Tak - Bilety na spektakl teatralny

Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku dwojga ludzi najważniejsze - bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

"Seks dla opornych" to wyśmienita komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, wyobrażeniach i punktach widzenia, które rozmijają się pokazując dobitnie,
że kobiety są z wenus, a mężczyźni z marsa. Warto zobaczyć tę mądrą, obfitującą w błyskotliwe dialogi sztukę o życiu, przemijaniu i miłości, która bawi i wzrusza do łez.

Reżyserem przedstawienia jest Paweł Szumiec, absolwent Wydziału Teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST. Reżyser kilkudziesięciu spektakli w teatrach w Krakowie, Warszawie Opolu, Koszalinie, Gliwicach, Zabrzu. Rzeszowskiej publiczności znany z realizacji takich spektakli jak: „Śmierć pięknych saren” O. Pavla w Teatrze im. W. Siemaszkowej i „Kolega Mela Gibsona” w Teatrze Bo Tak. Trzykrotnie nagradzany podczas trzech edycji prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży, ogłaszanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Wyróżniony podczas V edycji konkursu dramaturgicznego Komediobranie, organizowanego przez Teatr Powszechny w Łodzi. Jako autor tekstów związany jest m.in. z krakowskim Teatrem Groteska.

Muzyka Jarek Babula. współpraca scenograficzna Paulina Kuczma, ruch sceniczny Artur Dobrzański.
W spektaklu występują: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek.

Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Seks dla opornych - Teatr Bo Tak

Bardzo fajnie zagrana sztuka. Dwie osoby bez przerwy przez 1,5h grać na takim poziomie - szacun.

Polecane z kategorii spektakl