spektakl
Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy

spektakl

Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy

Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy - Bilety na spektakl teatralny

Seks dla opornych - spektakl komediowy Teatru Polonia w reż. K. Jandy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

To gorzki, ale zabawny tekst. Małżeństwo z trzydziestoletnim stażem, architekt i jego żona, całe życie zajmująca się domem i dziećmi, przeciętni inteligenci, którzy nigdy nie pozwolili sobie na żadne szaleństwo, wiodący dotąd raczej banalne, pracowite ale spokojne życie, zapragnęli jakoś ożywić swój związek, obudzić dawne emocje. Postanawiają więc uciec z domu i spędzić weekend w najmodniejszym hotelu. Co prawda zabierają ze sobą praktyczny poradnik Sex dla opornych, ale nim do niego sięgną, by osiągnąć pożądaną gotowość, muszą dokonać głębokiego obrachunku. Będzie burzliwie i dramatycznie: wzajemne pretensje i urazy zaprowadzą ich niemal do ostatecznego zerwania, poradnikowe recepty dostarczą zdecydowanie groteskowych przeżyć, narażając na zawstydzenie raczej niż powrót wielkich namiętności. Ale też to doświadczenie pozwoli im docenić wartość codziennej, może szarej ale nieodzownej bliskości i przywiązania, zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Ich własnej miłości po prostu. A to może się okazać ważniejsze niż podniecający może, ale krótkotrwały błysk ekscytacji.

reż. Krystyna Janda
obsada:
Dorota Kolak
Mirosław Baka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Było rewelacyjnie!! Dawno się tak nie uśmiałam i nie bawiłam :) Spektakl niesamowity, wieczór zaliczony do jak najbardziej udanych :) Pani Dorota Kolak to wybitna aktorka, którą podziwiam i szanuję. Cieszę się, że mogłam Panią oglądać na deskach teatru, a w tym spektaklu ukazała Pani pełen popis swoich umiejętności i gry aktorskiej. Oby częściej witały takie spektakle we Wrocławiu i Pani Dorota również! :)
Interesujący wieczór. Dobra obsada aktorska. Ubaw po pachy
super spektakl,ale to raczej normalne jeśli "maczała w tym palce " Krystyna Janda. Obsada idealnie dobrana do tego spektaklu
Śmiech i łzy, samo życie ;-) dziękujemy za dobrze napisaną i wspaniale zagraną sztukę
Świetna gra aktorska
Swietba sztuka! Fantastyczna gra aktorow
W lekkiej komediowej konwencji przekazane widzom do przemyślenia ważne problemy relacji damsko-męskich (Mars i Wenus). Aktorstwo z górnej półki, więc oglądało się spektakl z przyjemnością.
Jestem w tym wieku że. czułem się jak bym był u siebie Polecam wielkie brawa dla. aktorów
spektakl bardzo mnie się podobał.Bardzo prawdziwy wszystko z życia wzięte.
Dawno sie tak pysznie nie bawilem, zona rowniez.
Sztuka byla bardzo ladna,dobrze wykonana,sceny z zycia wziete
Rewelacyjna sztuka, z humorem oraz refleksjami porusza współczeny problem bliskości i seksu. Polecam.
Wspaniałe przedstawienie, bawiliśmy się przednio, a i przemyślenia warte niejednego wieczoru. Polecamy Monika i Leonard
super
Spektakl Rewelacyjny! Gorąco polecam!
Pełna humoru i nawiązań do codziennych zachowań inscenizacja dialogu między małżonkami. Świetne lekkie odprężenie - polecam
Aktorsko rewelacja, lustro życia. Te same pytania, złe odpowiedzi...
Świetne przedstawienie. Mile spędzone 2 godzinki
Spektakl cudowny. Dawno się tak nie ubawiłam.
Dla małżeństwa z 27 letnim stażem.... :) Hm... można znaleźć wiele analogii z własnym życiem bez względu na kraj powstania sztuki. Wiele śmiesznych sytuacji nie pozwoli zasnąć . Miłe oderwanie się od codzienności - kultura ubogaca. Wspaniała gra aktorska. Polecam.
Jurek Wrocław 03.06.2019 10:30
Fajne przedstawienie dla osób w średnim wieku. Gra aktorska bardzo dobra.
spektakl rewelacja aktorzy genialni
Świetna kreacja aktorska i dużo śmiechu
Miło spędzone niedzielne popołudnie w towarzystwie doborowej obsady spektaklu. Rewelacyjna gra aktorska i dialogi Pani Doroty i Pana Mirosława w bardzo dobrej reżyserii. Prawda życiowa w komediowy zabarwieniu.
Znakomity, rewelacyjny aktorsko, pełen humoru i gorzkich refleksji spektakl o relacjach w małżeństwie z długoletnim stażem. Bohaterowie, po serii nieporozumień, zdają sobie sprawę z konieczności artykułowania swoich oczekiwań oraz dostrzegają potrzebę podejmowania ciągłych starań w celu podtrzymania temperatury związku, uniknięcia znudzenia i rutyny.
"Ludzie w grupie głupieją" A.Einstein. Podsumowując spektakl - chałtura. Czułam się jak prowincjonalna idiotka, którą oskubano na 120zł za badziewie. oda czasu i pieniędzy. Teksty i dialogi - poziom szkoły podstawowej. POLECAM dla osób, które są w związku max 10 lat.
Wyśmienity spektakl.
Przedstawienie zabawne, z przesłaniem. Świetna gra aktorów.
Samo życie. Warto zobaczyć z perspektywy to, jak wyglądają nasze rozmowy. Polecam
Gorąco polecam.. Znakomity spektakl relacji ludzkich . Zabawny i dający do myślenia. Miły wieczór. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane