spektakl

Seks grupowy czyli psychoterapia

spektakl

Seks grupowy czyli psychoterapia

Seks grupowy czyli psychoterapia - Bilety na spektakl teatralny

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie ze znakomitymi aktorami: JACKIEM BORKOWSKIM i ADAMEM MARJAŃSKIM, którzy z Państwa pomocą przeprowadzą niezwykłą „psychoterapię” w Kinie ”Piast” w Skawinie.
Znany psychoterapeuta kliniczny (Jacek Borkowski) wykonuje na oczach widzów serię eksperymentów, mających na celu uruchomienie wyobraźni na temat seksu. Do tego celu wybiera wśród publiczności, która jest istotnym i integralnym uczestnikiem przedstawienia, typowego przedstawiciela płci męskiej w średnim wieku (Adam Marjański). Całość przedstawienia kabaretowego, bo tak należy zakwalifikować ten spektakl autorstwa Jacka Chmielnika, dąży w efekcie do odblokowania i uwolnienia naszych wyobrażeń o seksie, gwarantując przy tym potężną dawkę humoru i zabawy.
JACEK BORKOWSKI - aktor teatralny i filmowy, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, związany z warszawskim Teatrem Ateneum. Popularność przyniosły mu role w serialach telewizyjnych, takich jak: „Dom”, „Matki, żony i kochanki” czy „Klan”.
ADAM MARJAŃSKI - aktor teatralny i filmowy, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, związany z Teatrem Powszechnym w Łodzi. Największą popularność przyniosła mu rola Jana Bohatyrowicza w ekranizacji powieści „Nad Niemnem”. Mogliśmy go również oglądać na małym ekranie w serialu „Barwy szczęścia”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Śmieszne, na poziomie. Nie bardzo śmieszne dlatego 4 a nie 5.

Polecane