spektakl

Seks w życiu kobiety

spektakl

Seks w życiu kobiety

Seks w życiu kobiety - Bilety na spektakl teatralny

Seks w życiu kobiety | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

NIEPRZYZWOICIE ŚMIESZNA KOMEDIA TYLKO DLA WIDZÓW DOROŁYCH!!!

Czy wiecie kto w rodzinie decyduje o pójściu do teatru? Statystycznie, w zdecydowanej większości, żona albo narzeczona. Opór facetów przed pójściem do teatru bywa desperacki. „Po co mam iść do teatru skoro już raz tam byłem”. Panowie uważają, że o seksie wiedzą wszystko. Nie muszą się niczego więcej uczyć. Ich partnerki mają zwykle odmienne zdanie i to one niestety mają rację.

To będzie okazja, żeby o seksie usłyszeć głośno, ze sceny. Będziecie świadkami seksterapii, dzięki której wrośnie jakość waszego życia intymnego.

Można o seksie rozmawiać na smutno, ale kiedy przed nami pojawią się Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska; dwa różne charaktery, dwie różne osobowości – z pewnością będzie zabawnie!

Jak poderwać faceta? Jak się pozbyć fobii? Jak się nie wstydzić? Jak złapać luz w seksie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na spektaklu pod tytułem „Seks w życiu kobiety”. Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska dadzą Wam kilka praktycznych rad, jak uczynić Wasze życie „bardziej uczuciowym”.

Obsada: Anna Guzik, Katarzyna Pakosińska

Autor: Jacek Chmielnik.

Reżyseria i adaptacja: Adam Marjański.

Muzyka: Antoni Gudejko.

Produkcja: Teatr Gudejko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

...........niestety słabiutkie.................:(
Niestety spektakl BARDZO nam się bie podobał. Tematyka sztuki calkowicie odbiegała od swojego tytulu i opisu reklamującego przedstawienie. Dialog między aktorkami głupi i niezbyt śmieszny. Ogolnie czekalismy na przerwe aby podczas niej wyjść a tu nagle spektakl skończył się. Publiczność była wyraźnie zaskoczona. Niestety strata czasu i pieniążków!
Baaardzo kiepski show... bo trudno nazwać to sztuką teatralną. Szkoda mojego czasu i pienìędzy... jestem wraz z moimi zajomymi szczerze zawiedziona...
Spektakl rozczarowuje. Było mało śmiesznie.
Występ rewelacja oby więcej takich, polecam każdej kobiecie a i faceci też powinni go zobaczyć!!
Niestety bardzo nieudany występ, słaba gra aktorska, słabe teksty. Jesteśmy raz w miesiącu w teatrze i to był najgorszy spektakl w tym roku. Stracony czas i pieniądze.
Drugi raz bym nie poszła
Mało seksu było w życiu kobiety ale ogólnie zawsze to miła forma spędzenia czasu
Nuda, nuda, nuda... Dobra obsada, wielkie oczekiwania, ale ogromne rozczarowanie. Spektakl o niczym, bez puenty, bez pomysłu i przesłania. Brakowało momentów zabawnych, paplanina o niczym wyglądająca na granie, ale na zwłokę. Cały spektakl trwał zaledwie lekko powyżej godziny, ale to może i lepiej, bo to i tak była godzina stracona...
Słów brak na tą żenadę. Ewidentne jechanie na nazwisku. Brak treści, nie śmieszne. Zmarnowany czas i bilet ;(
Dobra zabawa, dużo śmiechu, gdy do pani Pakosińskiej dołączyła pani Guzik akcja się rozkręciła. Warto zobaczyć i posłuchać, bo rozrywka murowana.
Coś strasznego. Nie pamiętam bym się tak nudził na jakimkolwiek przedstawieniu. Bez składu, jakiejkolwiek myśli przewodniej i humoru. Wyszedłem po 30 minutach Dno
Fajnie, ale krótko. Organizacja OK.

Polecane