spektakl

"Sen nocy Letniej" W Szekspir - retransmisja spektaklu z cyklu Nationale Theatre Live (polskie napisy)

spektakl

"Sen nocy Letniej" W Szekspir - retransmisja spektaklu z cyklu Nationale Theatre Live (polskie napisy)

"Sen nocy Letniej" W Szekspir -  retransmisja spektaklu z cyklu Nationale Theatre Live (polskie napisy) - Bilety na spektakl teatralny

W tej adaptacji najsłynniejszej szekspirowskiej komedii romantycznej główną rolę zagrają Gwendoline Christie
(znana szerokiej publiczności z brawurowej roli Brienne z Tarthu w serialowej ekranizacji powieści George’a R.R. Martina, Gra o tron) oraz Oliver Chris.

Nicholas Hytner (reżyser przezabawnej, komedii Człowiek dwóch szefów czy rockowego, uwspółcześnionego Juliusza Cezara) porywa widzów do szekspirowskiego lasu spowitego mgłą i światłem księżyca. Czekają tam na Was bohaterowie Snu nocy letniej i szykują iście szaloną przygodę!

Bridge Theatre w Londynie zamieni się w świat z sennych marzeń, pełen latających wróżek, nieprzeniknionych mgieł i światła księżyca. W zaczarowanym lesie dojdzie do niezwykłego spotkania. Na drodze dwóch par nieszczęśliwych kochanków oraz trupy aktorskiej staną Król i Królowa bajkowej krainy. Magiczna królewska para nie zawaha się wtrącić w losy śmiertelników.

Czas trwania 198 minut, w tym 1 przerwa,

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Sen nocy Letniej" W Szekspir - retransmisja spektaklu z cyklu Nationale Theatre Live (polskie napisy)

Autorzy zostali dobrze wybrani do swoich ról lecz ta interpretacja była zbyt nowoczesna.

Polecane z kategorii spektakl