spektakl

Shirley Valentine - Krystyna Janda

spektakl

Shirley Valentine - Krystyna Janda

Shirley Valentine - Krystyna Janda - Bilety na spektakl teatralny

Shirley Valentine - Krystyna Janda | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Znakomity monodram pióra brytyjskiego dramaturga Willy'ego Russela, w reżyserii Roberta Czechowskiego, o kobietach dla kobiet - i nie tylko - rozbawi, wzruszy i zainspiruje, by zamiast mówić: "Boże, mam czterdzieści dwa lata" - któregoś dnia wykrzyknąć: "Kobieto! Masz dopiero czterdzieści dwa lata, jak to cudownie!".

hirley Valentine chciała zostać stewardessą, poznawać nowych ludzi, zwiedzać obce kraje... Jednak od lat wiedzie życie kury domowej i żony. Wspomina przygotowując obiad, popijając wino i przemawiając do… kuchennej ściany. Znudzona wyznaje: Wiesz, co ja sobie całe życie mówiłam? Dzieci dorosną, to ja se stąd pójdę. Dzieci dorosły, a ja, co? Nie mam gdzie iść! A poza tym to wiesz, co ludzie mówią? „Po czterdziestce to tak, jakby już wszystko było i nic człowieka nie rajcuje.” Tylko, że u mnie to szybciej poszło! Ja to się tak czułam jak miałam dwadzieścia pięć! Shirley nie ma dość odwagi, by zacząć realizować swoje dawne marzenia. Aż pewnego dnia… decyduje się na szaleństwo. Mając powyżej uszu małżeńskich powinności, postanawia zacząć wszystko od nowa.

„Shirley Valentine” to spektakl terapeutyczny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Doskonały także na poprawę nastroju. Mimo gorzkiej prawdy o życiu, nie sposób przestać się śmiać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

To było niesamowite przeżycie. Już samo spotkanie z Shirley Valentine, z jej życiem, rozterkami, przemyśleniami i potem jeszcze odpowiedzi na pytanie: ile we mnie samej takiej Shirley? Druga sprawa i nie mniej ważna to dostąpienie tego zaszczytu "bycia ścianą, skałą" dla Krystyny Jandy - odtwórczyni Shirley. Nie ma w tym stwierdzeniu nic a nic przesady. Pani Krystyna cudownie gra! Nie, nie wyuczoną rolę! Ona po prostu mówi do Ciebie. Wielkie brawa dla bydgoskiej publiczności żywo i aktywnie reagującej i brawa dla Opery Nova za podjęcie się wystawienia monodramy :)
Barbara 08.03.2017 14:29
Boska Janda!
Kocham panią Krystynę.
Leszek 08.03.2017 11:30
Pani Janda jak zawsze Klasa!!! Pomimo swietnej zabawy i duzej porcji smiechu dla kazdego malzenstwa wrecz punkt obowiazkowy - autorefleksja wskazana :\
Rewelacyjna sztuka, występ Krystyny Jandy mistrzostwo świata, było wspaniale :)
Rewelacja! Pani Janda pokazała jak zawsze wysoki kunszt aktorski. Jedyny minusik to słaba słyszalność dla siedzących w ostatnim rzędzie. Gorąco polecam.
Super!!!!!!!!!!!!!!
Wspaniały spektakl!
Fantastyczny, rewelacyjny, po prosu NAJLEPSZY!!!
Świetne przedstawienie. Pani Krystyna przedstawiła to o czym same nieraz my kobiety po cichu myślimy. Wyśmienita sztuka jednego aktora a raczej wspaniałej aktorki. Okraszone humorem przedstawienie. Nie zabrakło też chwil do zastanowienia się nad samą sobą. No i ta Grecja ..... To trzeba po prostu zobaczyć. Dziękuję Pani Krystynie.
Wspaniały występ Krystyny Jandy. Mi sztuka podobala się bardzo , mojemu facetowi mniej...najwyrazniej to sztuka adresowana do kobiet:)
Rewelacyjna Krystyna Janda! Dziękuję za wyjątkowy wieczór!
Rewelacja!!! Zazdrościłam sama sobie, że oglądam coś tak cudownego. Publiczność również dopisała i żywo reagowała:) Polecam każdemu takie emocje :)
najwyższa klasa!
Jestem pod wielkim wrażeniem. I spektaklu, i Pani Krystyny Jandy. Sztuka ma już tyle lat, a wciąż aktualna... Śmiech przez łzy.
Bardzo miło spędzony czas w cudownym towarzystwie Krystyny Jandy i bliskich! Polecam!!!
Wspaniały wieczór z Panią Krystyną Jandą!!
Wspaniały występ, bez wahania poszłabym jeszcze raz!
występ fantastyczny
Krystyna Janda świetna jak zawsze! Spektakl bardzo dobry. Bawiłam się wyśmienicie. Jest to niewątpliwie zasługa wspaniałej aktorki!
Świetne przedstawianie, szczerze polecam
Sztuka była suuper !. Ubawiłam się świetnie. Samo życie, pewnie podobne sytuacje przeżywa codziennie z połowa pań na widowni. Pani Janda jak zwykle fantastyczna

Polecane