Się kochamy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Się kochamy

spektakl

Się kochamy

Się kochamy - Bilety na spektakl teatralny

Komedia w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza w doborowej obsadzie: Edyta Olszówka, Lesław Żurek oraz Rafał Cieszyński.

Spektakl "Sie kochamy" to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!

Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?

Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane