spektakl

Single po japońsku

spektakl

Single po japońsku

Single po japońsku - Bilety na spektakl teatralny

Single po japońsku | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Single po japońsku - Witajcie w korporacji! Słowo "wolność" wydaję się tu nieprzyzwoite, a posiadanie własnego zdania może stać się przyczyną wymówienia, lub przynajmniej nagany. Nie ma tu miejsca na miłość, na sens i celowość działań, czy też na szczęście. Tak wygląda normalne korporacyjne życie - a przynajmniej tak sądzą nasi bohaterowie - czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Magda (w tej roli Katarzyna Maciąg), Nirek (Lesław Żurek), Joanna (Anna Mucha) i Sebastian (Wojciech Medyński) - członkowie zarządu korporacyjnego giganta, który z trudem walczy o przetrwanie na medialnym rynku. Gdy okazuję się, że firmę po raz kolejny przejmuje inny właściciel - tym razem pochodzący z Japonii - a obowiązującym strojem staję się... kimono, w korporacyjnym cesarstwie wybucha bunt. Nasi bohaterowie, zamiast wykazać się rozsądkiem i gasić pożar, dolewają oliwy do ognia - i to w olśniewającym dalekowschodnim stylu.

Po ciepłym przyjęciu wcześniejszego przedstawienia "Single i remiksy", spod pióra Marcina Szczygielskiego wyszła kontynuacja tej współczesnej komedii pomyłek - "Single po japońsku". Jest to farsa, która przedstawia naszą rzeczywistość w krzywym zwierciadle. A wszystko to w dekoracjach i kostiumach, których autorem jest Tomasz Jacyków, rodem z kraju kwitnącej wiśni.

Scenariusz napisał Marcin Szczygielski, dziennikarz i grafik, autor sztuk teatralnych ("Berek, czyli upiór w moherze", "Wydmuszka", "Furie", "KalLas", "Kochanie na kredyt") i powieści zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.

Reżyseruje Olaf Lubaszenko, znany przede wszystkim jako "mocna postać" kina (aktor, reżyser, producent filmowy), który ma na swoim koncie także reżyserię (np. "Kochanie na kredyt" Marcina Szczygielskiego) w teatrach: warszawskich (Muzycznym "Roma", Na Woli i Capitol) oraz w Poznaniu (Nowym) oraz Gdyni (Muzycznym im. Danuty Baduszkowej).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Pierwsza część raczej słaba ale na drugiej popłakaliśmy się ze śmiechu. Polecamy.
świetnie spędzony czas, dobrze wydane pieniądze.
Świetny spektakl :)
Fantastyczny spetakl , fantastyczna gra aktorska.Polecam waarto obejrzec gwarantowany humor i pełny ubaw.
Super śmieszna komedia
Popłakała się ze śmiechu!!! Dawno nie byłam na sztuce, która bawiła mnie od początku do końca! Następnym razem zabieram przyjaciółki i idziemy razem!!!
pierwszy akt nieco tandetny, ale na drugim uśmiałam się do łez :) świetne kostiumy, polecam na wieczorny relaks
zdecydowanie polecam, dużo śmiechu i żartów z korporacyjnego życia, no i fajne kreacje aktorskie.

Polecane