Siostrunie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Siostrunie

spektakl

Siostrunie

Siostrunie - Bilety na spektakl teatralny

„Siostrunie” to niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie.

W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona ( Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).

Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie – nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna - jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spektakl bez fabuły; żarty nieśmieszne; niektórych szybszych piosenek nie sposób zrozumieć.
Spektakl zabawny, świetny głos Dereszowskiej i koncertowa gra Rozmusa- polecam
Średnio ciekawe przedstawienie. Przypominało raczej akademię szkolną niż teatr. Organizacja ok.
niestety warszawska chałtura,,,,chociaż do gry aktorów nie mam zastrzeżeń, to jednak forma tego przedstawienia bardzo mierna, a do tego tak głośna muzyka, że zagłuszała śpiew aktorów i niestety kwestii śpiewanych nie dało się zrozumieć, ogólnie słabizna
Luźna fabuła, dobry skład aktorski gwarantujący pewien poziom. Nastawiłem się na nieco bardziej ambitną rozrywkę niż kabaret i taka ona była. Ja miałem bardzo udany wieczór.
Sztuka godna polecenia, mozna sie oderwać od szarej rzeczywistości. Świetny kontakt aktorów z publicznością i widać było, ze naprawdę cała ekipa dała z siebie wszystko...polecam! Transakcja za pośrednictwem biletyna.pl tez w najlepszym porządku!
Przyjemna komedia; fantastyczna obsada - doskonale wokale! Dziekuje!
Spektakl bardzo fajnie zagrany. Miło spędzony wieczór. Duży minus za wystawienie go w Filharmonii Bałtyckiej - z bocznych rzędów brak widoczności.
Wiele hałasu o nic. Średnio zabawne, muzycznie nie zachwyca. Bilety niewspółmiernie drogie do "artystycznych" doznań. Znane nazwiska nie wystarczą.
Przedstawienie naprawdę na wysokim poziomie. Kunszt Pani A. Dereszowskiej jest zachwycający biorąc pod uwagę jej zaawansowaną ciążę i sposób w jaki się poruszała na scenie nie jedną przyszłą młodą mamę wprawiłaby w zawstydzenie . Pozostali aktorzy również nie zawiedli.
Bardzo interesujące i porywające przedstawienie, polecam, na prawdę warto, gra aktorska na najwyższym poziomie

Polecane