Skandalicznie proste - spektakl ATM im. S. Jaracza w Otwocku | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Skandalicznie proste - spektakl ATM im. S. Jaracza w Otwocku

spektakl

Skandalicznie proste - spektakl ATM im. S. Jaracza w Otwocku

Skandalicznie proste - spektakl ATM im. S. Jaracza w Otwocku - Bilety na spektakl teatralny

„Skandalicznie proste”, reż. Krzysztof Czekajewski
Komedia przedstawiająca sceny z życia codziennego w oparach absurdu. Artystyczne zderzenie realizmu dnia powszedniego z groteską sytuacji, które nas zaskakują. Życie ma wiele wymiarów a ludzie mają wiele twarzy... Nie wszystko warto opisywać... Czasem lepiej to przeżyć z uśmiechem na ustach.
Scenariusz i reżyseria:
Krzysztof Czekajewski
Występują:
Monika Aniszewska, Magda Charczuk, Eliza Głuszko, Sylwia Kamińska, Aldona Marton-Skoczek, Marcin Herubin, Tobiasz Magadzia, Mateusz Prządka, Przemek Skoczek, Piotrek Trąbiński, Arek Żelazko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Masakra. Nie polecam. Z całym szacunkiem dla aktorów, którzy grali w sztuce, bo z pewnością mają talent, ale scenariusz o niczym, humor dla dzieci z podstawówki okraszony rubasznym żartem, żenada. Szkoda wieczoru, jestem bardzo rozczarowana.
Skandalicznie prostackie. Oglądając ten spektakl czułam się coraz bardziej zażenowana. Moim zdaniem talent aktorów został zmarnowany. Wielka szkoda, że wszystko kręciło się wokół ludzi mocno wstawionych. Nie potrzeba aluzji do alkoholu żeby powstał dobry skecz. Trzymam kciuki że kolejne skecze będą lepsze. Talent nie może się zmarnować.
Zabawa była przednia. Skecze bardzo dobrze wybrane, gra aktorska świetna!
Bardzo fajna sztuka, super wykonanie, szczerze polecam

Polecane