spektakl

Skrzydlaty Odlot - Rodzinne Spotkania z Teatrem

spektakl

Skrzydlaty Odlot - Rodzinne Spotkania z Teatrem

Skrzydlaty Odlot - Rodzinne Spotkania z Teatrem - Bilety na spektakl teatralny

„Skrzydlaty odlot” w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na znany i lubiany cykl „Rodzinne spotkania z teatrem”. 3 października, w niedzielę o godz. 16.00 dzieci będą mogły spotkać się z bohaterami spektaklu „Skrzydlaty odlot” w wykonaniu aktorów teatru „Kultureska”.

A wszystko zaczęło się na dachu... To właśnie tam spotkali się Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Ta wesoła trójka postanowiła spełnić swoje marzenia i zbudować teatr, jednak brak pieniędzy uniemożliwiło im realizację planów. Czy uda im się dolecieć do słońca, gdzie jak głosi legenda, można zdobyć wszelkie bogactwa?

„Skrzydlaty odlot” to pełen dobrego humoru spektakl, w którym nie brakuje muzyki i barwnych kostiumów, dedykowany dzieciom od trzech do jedenastu lat. Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie WCK oraz na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Przedstawienie poprzedzone będzie warsztatami „Bawmy się razem”, które rozpoczną się o godz. 15.00. Podczas zajęć dzieci i rodzice wykonywać będą ptasie mobile. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działu Projektów i Animacji Kulturalnej pod numerem telefonu: 32 455 48 55.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Skrzydlaty Odlot - Rodzinne Spotkania z Teatrem

Było świetnie, nawet 3 latek oglądał i uczestniczył z pełnym zaangażowaniem cały spektakl.
Rewelacja dzieci zadowolone a dorośli- już dawno się tak nie śmiałam :)
Nasz Ulubiony Teatr Nasza córka zachwycona :) jak tylko mamy możliwość jesteśmy obecni

Polecane z kategorii spektakl