spektakl

Skrzypek na dachu arcydzieło sztuki musicalowej w blisko stuosobowej obsadzie

spektakl

Skrzypek na dachu arcydzieło sztuki musicalowej w blisko stuosobowej obsadzie

Skrzypek na dachu arcydzieło sztuki musicalowej w blisko stuosobowej obsadzie - Bilety na spektakl teatralny

Skrzypek na dachu arcydzieło sztuki musicalowej w blisko stuosobowej obsadzie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Musical "Skrzypek na dachu" to arcydzieło gatunku i największy hit scen muzycznych na całym świecie, który od lat nie traci swej świeżości i wagi ponadczasowego przesłania. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze walorom libretta, które odtwarza atmosferę i koloryt małej żydowskiej wioski z początku XX wieku. Skrzypek na dachu jest także obrazem przemian w świecie, upadania tradycji, która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami. Na tym tle rozgrywa się historia rodziny Tewjego-mleczarza i dramat całej wioski. To także jeden z niewielu musicali, w których mówi się o podstawowych wartościach życia i przemijaniu.

Na scenie zaprezentuje się blisko 100 artystów soliści, orkiestra, tancerze w otoczeniu wyjątkowej scenografii !

Reżyser przedstawienia Teatru Muzycznego w Łodzi, Jan Szurmiej, wiernie odtworzył klimat obyczajowy malutkiej Anatewki gdzieś daleko na Ukrainie i jej żydowskiej społeczności. Piękne piosenki i brawurowe chóry, znakomita choreografia i stylizowane kostiumy – wszystko to składa się na przedstawienie, doskonale wpisujące się w tradycję niezliczonych realizacji tego musicalu na całym świecie i od lat cieszy się uznaniem łódzkiej publiczności.

muzyka JERRY BOCK
libretto JOSEPH STEIN
teksty piosenek SHELDON HARNICK
przekład ANTONI MARIANOWICZ

"Dowcipna i ciepła opowieść, niezapomniane przeboje, wreszcie niewymuszona mądrość, wreszcie niewymuszona mądrość Tewjego Mleczarza, jego prostota i życie w harmonii z otaczającym światem wzruszają kolejne pokolenia widzów, na długo pozostając w ich pamięci"

Srebrna Łódka (1999)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

"Skrzypek na dachu" - Fantastyczny spektakl!!! Artyści wybitnie przekazali emocje; orkiestra: SUPER !!! Nie sądziłam, że to znane dzieło można jeszcze inaczej i tak pięknie przedstawić. Spektakl w moim odbiorze lepszy niż film. Polecam wszystkim.
Spektakl przepiękny, wysoki poziom artystyczny, świetni aktorzy i muzycy. Natomiast jeżeli chodzi o miejsce, w którym się odbył, tzn. Hala Łuczniczki, pozostawia wiele do życzenia. Brak atmosfery, odgłosy z klubu za ścianą, przechadzająca się Pani sprzątająca, zimno, spowodowały,że nie było odpowiedniego klimatu. Następnym razem proponuję podobny spektakl zaprezentować w bardziej odpowiednim miejscu.
Musical super. gorąco polecam, ale nie w Hali Łuczniczki. To była zwykła kpina. Krzesełka na widowni niewygodne, siedząc na nich kolana trzeba trzymać pod brodą natomiast miejsca vipowskie - tragedia, nic nie widać. Nie przyszłam na tego typu spektakl po to żeby oglądać coś na telebimie. Jednym słowem organizacja do bani. Poza tym muzyka dochodząca z Bowling center - żenada. W Hali Łuczniczki można organizować występ grupy rockowej a nie musical czy występ kabaretowy. Więcej tam nie pójdę i będę odradzać wszystkim zainteresowanym.
Siedziałam dość daleko i po skosie,( gdyż hala jest bardzo duza ) to nie pozwalało mi komfortowo oglądać aktorów.Telebimy nieco poprawiły widoczność ale to nie było to. Mało wygodne, plastikowe krzesła i po ponad 3 h przedstawieniu miałam spłaszczone siedzenie.
Znakomite i wierne temu co pamiętam z filmu. Myślę tylko, że za mało miejsca dla scen zbiorowych.
Super spektakl i wykonanie.
Z uwagi na fakt organizacji opery w Hali Łuczniczka to spodziewałem się większej sceny, większego rozmachu. A wrażenia artystyczne OK, natomiast pozostał niesmak co do organizacji. Mam wrażenie, że przyjechali po kasę.
Skrzypek super, ale miejsce organizacji imprezy okropne. Mała scena, słaba akustyka, trzeszczące krzesełka, a do tego dudnienie jakiejś muzyki, prawdopodobnie z jakiegoś lokalu w hali "Łuczniczka". Pomimo prośby o nieużywanie telefonów, Panienka z ochrony przez połowę spektaklu używała smartfonu, rozpraszając uwagę widzów. Do tego widzowie spacerujący ciągle z różnymi napojami. Widoczność znikoma, a telebim nie oddaje tego, co widać na całej scenie. Nigdy więcej nie skorzystam z takiej oferty w Łuczniczce. Obiekt na koncerty się nadaje, ale nie na musical.
Bardzo piękne przedstawienie, z rozmachem, świetny wokal i taniec, piękne sceny zbiorowe
Przedstawienie na 6+.
Okropne miejsce na takie wydarzenie .Zimno i niewygodne krzesła na tak długi musical.
Sam występ artystów wspaniały, ale miejsce to jakieś nieporozumienie. Z miejsc, które wykupiliśmy, widoczność byłaby bliska zeru. Trzeba było szukać (na szczęście udało się w sektorze na wprost sceny. Poza tym wędrówka spragnionych piwa, podświetlone przejścia, głośne zachowanie ochrony .... To jakiś koszmar. Nigdy więcej tak wspaniałego spektaklu w tak prymitywnych warunkach.
Witam, wykonanie artystów było na odpowiednim poziomie. Natomiast miejsce niefortunne. Zimno, w przerwie większość uczestników przedstawienia pobrała z szatni płaszcze i w nich siedziała na widowni. Hałas dobiegający z sąsiednich pomieszczeń (chyba z jakieś dyskoteki, kręgielni). Sama hala również mogłaby być czyściejsza. Drugi raz na pewno do Hali Łuczniczka na jakiekolwiek wydarzenie artystyczne nie pójdę. Cena 130 zł za warunki w jakich przyszło mi oglądać musical była stanowczo za wysoka. Pozdrawiam, Maria Gałęska
Spektakl w hali sportowej to bardzo zły pomysł!!! Sprzedaż hotdogów i piwa jak na meczu, przed oczami jaskrawo oświetlona lodówka z napojami!!! Odległość od sceny zmuszała do oglądania spektaklu na telebimach co w połączeniu z halowym nagłośnieniem całkowicie dyskwalifikuje to wykonanie. Cała rodzina bardzo się umęczyła, mogliśmy lepiej spędzić ten czas.
Tego typu impreza nie powinna być przedstawiana w hali sportowej
przedstawienie bardzo ciekawe i ogolnie łądnie wykonane. przyjemna rozrywka, poza malymi minusami: niektorzy aktorzy jednak nie powinni spiewac oraz sceny tanca pozostawiały troche do życzenia, pod wzgledem dopracowania i synchronizacji. odnosnie sali, w ktorej odbylo sie wydarzenie: na hali luczniczka niosly sie basy z innej imprezy, bardzo negatywnie wplywajace na odbior musicalu. bylo rowniez bardzo zimno, w trakcie przerwy polowa gosci na sali odebrala kurtki z szatni i siedzac w kurtkach, nadal trzesli sie z zimna.
Przedstawienie rewelacyjne, ale miejsce źle dobrane. Takiej klasy sztuka powinna być wystawiana w teatrze lub operze. W hali sportowej brak jest prawidłowej akustyki, dodatkowo światła i hałas z zewnątrz psuły nastrój.
Spektakl swietny pod kazdym wzgledem: oprawy muzycznej, choreografii, strojow, goraco polecam!
Wspaniały musical. Serdecznie polecam.
Piękny spektakl, wspaniały wieczór.
musical dobry. minusy to siedzenia,oraz rozpraszające "widoki"z tyłu sceny(światła i samochody parkujące)Cena biletu wysoka jak na takie niedogodności.
Nie było to wykonanie które powala na kolana ale nie żałuję spędzonego na Skrzypku czasu. Muzycznie według mnie dobrze, może trochę gorzej tanecznie. Ale spektakl podobał się tak mnie jak i mojej rodzinie. Jak ktoś ma okazję zobaczyć to polecam.
Wspaniałe widowisko. Polecam!
nagłośnienie SUPER!!!akustyka doskonała! Orkiestra spisała się znakomicie! Brawa dla aktorów - wszystko bardzo pięknie i wzruszająco, i zabawnie. Tewji Mleczarz ma głos jak dzwon! Pięknie! Szkoda tylko, że nie mogę poznać nazwisk wykonawców - szukałam i nie znalazłam.
Wspaniałe widowisko, niezapomniany wieczór pomimo bólu w kregosłupie
Wspaniałe przestawienie w oryginalnej oprawie. Bardzo dobre głosy artystów. Warte polecenia.
Super widowisko. Piękne stroje,świetni aktorzy. No i muzyka na żywo..rewelacja!
Karola 31.08.2017 08:02
Fantastyczny występ.Ogląda się na przemian z uśmiechem, rozbawieniem i ze łzą w oku, wzruszeniem. Pięknie wykonane piosenki. Szczerze polecam
Bardzo piękne przedstawienie jestem zadowolony świetna muzyka i gra aktorów
Andi 28.08.2017 18:33
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane