spektakl

Słonik Bombik

spektakl

Słonik Bombik

Słonik Bombik - Bilety na spektakl teatralny

Słonik Bombik | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Poznaj Słonika Bombika w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę "Rodzinnych Spotkań z Teatrem". Tym razem na wodzisławskiej scenie w niedziele, 24 listopada pojawi się Żorski Teatr Muzyczny z przezabawnym "Słonikiem Bombikiem".

W ostatnią niedzielę miesiąca najmłodsi poznają opowieść oparta na znanej bajce autorstwa Bogusława Zemana SSP "Przygody Słonika Bombika". To niezwykła historia łaciatego słonia, który zmaga się z problemem akceptacji swojej odmienności. Wytykany przez innych przechodzi wewnętrzną drogę: z ciemności odrzucenia do odkrycia wzniosłej prawdy o sobie - bycia niezwykłym i wyjątkowym. Ta wspaniała historia ożywiona teatralnymi środkami: piękną scenografią, porywającą muzyką odgrywaną na żywo, przeprowadza widza przez całą paletę emocji - humor, smutek, strach, odwagę aż do pełnej radości.

- "Słonik Bombik" skradnie serca nie tylko najmłodszym. Dzięki przesłaniu, które niesie, spektakl żorskiej grupy teatralnej skierowany jest do widzów w każdym wieku - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Rodzinne Spotkania z Teatrem odbędą się 24 listopada o godzinie 16:00. Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Dzieciaki zachwycone, chodzimy co msc na spotkania z teatrem i zamawiamy przez biletyna.pl
Niestety, ani ja, ani moja rodzina (mąż i 2 dzieci) nie jesteśmy oszołomieni spektaklem. Przesłanie wzniosłe - akceptacja inności, ale cała reżyseria plus "kunszt" charakteryzacji i kostiumów - słabe. Jedynym plusem była oprawa muzyczna - świetna pianistka (mój głęboki ukłon w Pani stronę) w duecie z wiolonczelą. Podsumowując - źle wydane pieniądze...
Super występ aktorów.Bardzo ciekawy spektakl, budził wielkie zainteresowanie dzieci. Polecam

Polecane