spektakl

Slyde "Maanam być lepiej"

spektakl

Slyde "Maanam być lepiej"

Slyde "Maanam być lepiej" - Bilety na spektakl teatralny

Slyde "Maanam być lepiej" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Slyde „Maanam być lepiej”, spektakl taneczny

choreogr. i stylizacja: Izabella Borkowska, przygotowanie wokalne: Magdalena Ptaszyńska

reż. i scenogr.: Darek Sikorski

wyst.: Aleksandra Bechcicka, Aleksandra Lewandowska-Worobiej, Marta Domagała-Witkowska, Marta Gajuk, Daniel Harry Jarociński, Sylwia Rusak, Aleksandra Stegienko

Spektakl pt. „Maanam być lepiej”, 6. premiera grupy tanecznej Slyde, jest wyrazem nieustannych poszukiwań twórców i zespołu. Tym razem będzie to monografia zespołu Maanam i twórczości Olgi Jackowskiej KORY.

Postanowienie uwolnienia wyobraźni – materiał literacki i muzyczny potraktowany jako pretekst do plastycznego, teatralnego, wokalnego i tanecznego opowiedzenia historii. Rzecz dzieje się w „(…) moim śnie, cudownym śnie (…)”.

Jest to sen i wspomnienie Mężczyzny o Kobiecie. O Jej wcześniejszym, teraźniejszym i przyszłym życiu. W snach pojawiają się straszne i śmieszne, realne i wyimaginowane postaci z jej życia. Smutek i radość, miłość i nienawiść, życie i śmierć spotykają się w piosenkach KORY i na scenie.

Tancerze mają szczególnie trudne zadanie: oprócz wykonywania choreografii będą śpiewać i na nowo interpretować teksty KORY. Teksty te będą też mówione jak wiersze, pomiędzy układami tanecznymi. Wszystko po to, aby jak najtrafniej oddać piękno i niezwykłość twórczości KORY i Maanamu. Jest to też próba nowego spojrzenia na piosenki zespołu i przybliżenie ich młodszemu pokoleniu.

BILETY: 10 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ 10/10 ! Czekamy na więcej występów. Jedyny minus to za dużo puszczonego dymu, jak na tak małą salę. Było gorąco + mało powietrza.
Spektakl bardzo wzruszający powiedziałabym wręcz,, ciarki mnie przeszły po plecach,, Pokazane na scenie prawdziwe życie Kory. Na scenie w każdej kobiecie prawdziwa Olga😘😘 i jej miłość. Wybrałbym się na pokaz jeszcze raz,
Nigdy wcześniej nie chodziłam na takie występy, tutaj zainteresowała mnie tematyka, więc zdecydowałam się zobaczyć jak to wygląda. I nie żałuję. Niesamowite wrażenie. Bardzo chętnie poszłabym jeszcze raz. Polecam :)
Gratulujemy młodym artystom profesjonalizmu! Spektakl był wspaniały. Atmosfera, duch Manamu, dobre głosy, interpretacja piosenek - wszystko nam się podobało. Dzięki za piękne, ciekawe przeżycie!
Jako sympatyk Mannamu i Kory jestem wzruszony muzyką , tańcem. Oraz miejscem.
Przedstawienie super! Choreografia fantastycznie dobrana do muzyki. Klimat spektaklu jest kapitalny. Gorąco polecam!
Fantastyczny spektakl ! wzruszył nas do łez ! To było bardzo emocjonalne przeżycie. Bardzo dziękuję i gratuluję całej grupie
świetna interpretacja i wykonanie, genialne choreografie, momentami wzruszająco, momentami ciarki na rękach
Połączenie tańca i piosenek Kory świetne. Mnóstwo emocji, wzruszeń i radości. Chętnie obejrzę raz jeszcze. Polecam
Znakomity występ, idealne zgranie ruchów tanecznych z muzyką.
Rewelacyjna, pełna pozytywnej energii grupa taneczna! Polecam!
Naprawdę świetny spektakl w wykonaniu tej grupy muzyczno-tanecznej. Byłem mocno pozytywnie zaskoczony! Niecierpliwie czekam na kolejne występy grupy Slyde!
Nie rozczarowałam się. Spektakl muzyczno-taneczny nie pozwalał na chwilę nudy. Podstawą były oczywiście piękne piosenki Kory, głównie te o miłości.
Wciągający, piękny i profesjonalnie wykonany spektakl. Jestem oczarowana
Bardzo fajny dający do myślenia spektakl ukazujący pewnego rodzaju frustrację z życia kory. Dziewczyny śpiewające z super wokalem.
Tylko muzyka Maanamu się broni, reszta amatorszczyzna, siedziałam z zamkniętymi oczami. :)
Przyjemne wrazenia taneczno muzyczne 5/5 gwiazdek , ogolnie 4/5 gwiazdek gdyz spiewania bylo troche jak dla mnie za malo . Ale ogolnie naprawde przyjemny wieczor i dobry zespol taneczny .
Nie wiedziałąm, że do muzyki rockowej można tak zmysłowo tańczyć! Dziękuję!
Bardzo ciekawy spektakl. Bardzo polecam! :) Dom Kultury Śródmieście to klimatyczne miejsce.
Super układy taneczne, piękna muzyka Maanam, dziękuję za ten miły wieczór!
Wspaniały występ! Świetna choreografia! Piękne głosy ❤️
Spektakl bardzo ładny, delikatny, liryczny. Widać pasję tancerzy.
Przedstawienie super , z tym telefonem winno być bardziej dopracowane.
Bardzo profesjonalne ,trochę muzyka zagłośna,ale warto wybrać się na przedstawienie .Polecam

Polecane