spektakl
Śmiertelna Pułapka

spektakl

Śmiertelna Pułapka

Śmiertelna Pułapka - Bilety na spektakl teatralny

Śmiertelna Pułapka - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Bilety na spektakl teatralny

ŚMIERTELNA PUŁAPKA

sztuka, dla której można zabić

„Śmiertelna pułapka” napisana przez Irę Levina (autora m. in. „Dziecka Rosemary”, czy „Żon ze Stepford”) to doskonałe połączenie inteligentnego humoru i kryminalnej historii – na Broadwayu wystawiana była ponad 1 800 razy!

Sidney Bruhl (Krzysztof Tyniec), popularny autor broadwayowskich thrillerów, pozornie wiedzie szczęśliwe i spokojne życie w swoim domu w Connecticut. W rzeczywistości cierpi na brak weny, co powoduje frustrację i coraz poważniejsze problemy finansowe. Szansę na rozwiązanie swoich problemów widzi w chwili, gdy jego student Clifford (Aleksandar Milićević) przysyła mu tekst swojej pierwszej sztuki z prośbą o opinię. Wspólnie z żoną Myrą (Ewa Telega) obmyśla plan, który ma zapewnić mu fortunę i wieczną sławę. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli. Akcja plącze się, a komiczne i zaskakujące zwroty trzymają w napięciu do finału.

Producent spektaklu: MJM Music PL/SCENA SPEKTRUM

przekład – Małgorzata J. Maliszewska
reżyseria – Andrzej Strzelecki
scenografia – Tatiana Kwiatkowska
oprawa wokalna – Marta Wągrocka

Występują:
Sidney – Krzysztof Tyniec
Myra – Ewa Telega
Porter – Wiktor Zborowski/Andrzej Strzelecki
Clifford – Aleksandar Milićević
Helga – Magdalena Zawadzka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Fabuła spektaklu w miarę upływu czasu coraz bardziej sie rozwija i trzyma w napięciu. Spektakl jest dobry do oceny najlepszej trochę jednak mu brakuje.
Ciekawa, inteligenta sztuka z dawką humoru. Wspaniała gra aktorska.
Miałam większe oczekiwania. Część pierwsza- nużąca, czasem coś się zadziało. Atmosfera na sali nieco senna. Później już ciekawiej, ale nie poruszyło mnie to. Może dlatego, że widziałam już wiele spektakli i mam porównanie. Ale aktorzy stanęli na wysokości zadania i dla nich brawa.
Wspaniała intryga ,dobra zabawa:)
Spektakl na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Gra aktorska - mistrzowska. Mam niewielkie wątpliwości, czy dla tego rodzaju sztuki, taka duża sala jest odpowiednia.
Szału nie było, ale nie żałuję
Ok, ale bywalem na lepszych przedstawieniach. Rewelacyjna Pani M. Zawadzka.
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Aktorzy klasa sama w sobie. Bardzo dobre nagłośnienie
Wspanialy wystep!! ŚWIETNA SZTUKA!!!
Bardzo pomysłowa intryga,niestety nie było słychać za dobrze zwłaszcza Pana Tyńca, a siedziałam w 3 rzędzie.
Świetna rozrywka i relaks. Bardzo miło zobaczyć takich aktorów na żywo :)
Fajna sztuka, genialny Krzysztof Tyniec i Wiktor Zborowski. Całość psuło fatalne nagłośnienie- na balkonie trzeba było się męczyć by nie uronić słowa...
Wspaniałe przedawnienie! Dziękujemy!
Sztuka rewelacyjna do samego końca trzymała w napięciu. Doskonała gra aktorska i zaskakujące zakończenie.
Ree-wee-laa-cjaaa. Polecam :)
Napięcie,zaskoczenie-rewelacyjna sztuka Polecam (jedyny mankament to widownia nie ma spadku i z dalszych miejsc jest gorsza widoczność)
Sztuka super.Fajny tekst, doskonała kreacja p. Zawadzkiej. Teatr - fatalny. Niewygodne krzesła (krzesła) oraz brak wyprofilowania widowni przez co bardzo słabo widać.
Spektakl z zaskakującą ilością zaskakujacych zwrotów akcji. Świetna zabawa dla tych, którzy lubią kryminały i komedie. Bardzo przekonująca gra aktorów. Może sam poczatek nieco przegadany, ale to może być nawet celowe przed rozwijającą się później pokręconą akcją.
Wesola, intrygująca zagadkowa - dobra zabawa, świetna obsada. Polecam
super !!!!