spektakl

Spektakl "2"

spektakl

Spektakl "2"

Spektakl "2" - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl "2" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Aktorzy kochają sztukę ,,2” Jima Cartwrigta, bo to dla nich prawdziwy prezent. Rozpisana na kilkanaście dialogów, ale tylko na dwóch aktorów, daje możliwość rozwoju umiejętności warsztatowych, wrażliwości i poczucia humoru. Jest to spektakl o różnych receptach na szczęście. Jest to sztuka o współczesnym człowieku i jego uczuciach. Każdy może odnaleźć siebie w jednej z postaci. Od pierwszych minut stawia pytanie o przyczyny trwania w związkach dalekich od ideału, o siłę trudnej miłości, skazanej na ciągłe niepowodzenia i wyrzeczenia. „2” to niezwykle wciągający spektakl, skłaniający do refleksji, pełen inteligentnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji. W rolach głównych zobaczymy dwoje utalentowanych młodych aktorów – Michała Tomalę znanego widzom m.in. z telewizyjnego serialu „Na wspólnej” oraz Dominikę Gwit, która występowała m.in. w filmie „Galerianki” oraz w popularnych serialach „Przepis na życie” oraz „Singielka”.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo dziękujemy za możliwość obejrzenia spektaklu. Pani Dominika oraz Pan Michał stworzyli świetne kreacje. Brawo za grę,uśmiech i rozrywkę! Zdolni młodzi
Rewelacyjna sztuka z przesłaniem. Dwoje mlodych aktorow w takich powaznych rolach, emocje energia wzruszenie, chcialoby się powiedziec idealnie..
Spektakl uderza we wszystkie emocje od śmiechu do łez. Przedstawione sytuacje są niezwykle prawdziwe i ponadczasowe, dodatkowo niesamowite kreacje aktorskie czynią spektakl niezwykłym. Z ochotą zobaczę go jeszcze raz.
świetnie zagrana sztuka, szczypta gorzkiego angielskiego humoru, ale tematyka ciężka - mocno refleksyjna, podana na tacy bez cukru. Mocna.
super .fajne przedstawienie .aktorzy staneli na wysokości zadania .gorąco polecam
Bardzo udany wieczór! Dramat Cartwrighta, mimo, iż w nieco przejaskrawiony sposób przedstawia różne relacje w związkach, to dojrzale i mądrze ujmuje temat i daje do myślenia. Największą miłą niespodzianką była naprawdę bardzo profesjonalna gra dwójki młodych aktorów. A Dyrekcji Konstancińskiego Domu Kultury życzę dalszych trafnych i udanych przedsięwzięć artystycznych.
Rewelacyjny spektakl!
Było super bardzo polecamy
Jestem pod ogromnym wrażeniem gry aktorskiej dwojga młodych aktorów. Szczerze powiem że do wczoraj nie byli Oni dla mnie kimś zwracającym szczególną uwagę ale wczorajsze przedstawienie wszystko zmieniło. Samo świetnie wyreżyserowane przedstawienie wywarło na mnie ogromne wrażenie a wcielenie się aktorów w tyle różnych postaci wzbudziło dla nich moje wielkie uznanie i podziw. W trakcie spektaklu pojawiły się chyba wszystkie emocje, jakie jesteśmy w stanie okazać: śmiech, wzruszenie, złość, zaskoczenie a na końcu prawdziwe łzy. Zaskakujące i "w punkt" były komentarze na temat naszych - polskich spraw :) Wielkie brawa !!!

Polecane