spektakl
Spektakl Charytatywny "Znani, a nieznani": Rzeczpospolita babska

spektakl

Spektakl Charytatywny "Znani, a nieznani": Rzeczpospolita babska

Spektakl Charytatywny "Znani, a nieznani": Rzeczpospolita babska - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl Charytatywny "Znani, a nieznani": Rzeczpospolita babska | Bilety na spektakl teatralny

Grupa fantastycznych osób, które od 7 lat działają pod szyldem "Lubelska Akcja Charytatywna" - "Znani, a nieznani" organizuje w tym roku dwa spektakle pod znamiennym tytułem "Rzeczpospolita babska", z których dochód zostanie przeznaczony dla  Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki, działającego w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1. 

"Znani, a nieznani" angażują swój czas, talent oraz umiejętności i zbierają fundusze na szczytne cele. Koncerty odbywają się od kilku lat w największej i najbardziej prestiżowej sali w Lublinie - w Centrum Spotkania Kultur, aktorami są znani lubelscy przedsiębiorcy, politycy, profesorowie, prawnicy, lekarze, przedstawiciele wielu instytucji, firm i profesji. Wszyscy oni jednoczą siły i wystawiają spektakl dla tysiąca widzów (a od 2 lat dwa spektakle - dla 2000 widzów!). W tym roku ponad setka charytatywnie udzielających się osób spotyka się na próbach, jest specjalnie stworzony scenariusz, układy taneczne, skomponowana muzyka i - jak uczy doświadczenie - są chętni ludzie, by kupić bilety / cegiełki i zasiąść na widowni.

Inicjator i dobra energia wydarzenia: Lubelska Akcja Charytatywna - nieformalne zgromadzenie osób społecznie zaangażowanych, piastujących wysokie funkcje i stanowiska, zarządzających firmami, uczelniami, instytucjami publicznymi, którzy spotykają się na próbach 2 razy w tygodniu, mają dystans do siebie i wielkie serca.

Cel zbiórki funduszy w tym roku: sprzęt medyczny dla Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie

Link: https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Community/Lubelska-AKCJA-Charytatywna-1041512682658073/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały spektakl, wspaniali artyści znani nie znani, szacunek za zaangażowanie i poświęcony czas.
bardzo cenna inicjatywa, gra amatorów znakomita
Doskonale, scena ze "Ślubów panieńskich" najlepsza.
Spektakl wspaniały.Cel szczytny.Mam nadzieję że będzie też w przyszłym roku. gorąco polecam.
Polecam wszystkim obejrzenie tego spektaklu i pomoc w szczytnym celu
Świetny scenariusz, dobre wykonanie. Przyjemnie i z pożytkiem spędzony wieczór . Chylę czoła przed wykonawcami- amatorami którzy poświęcili swój czas w tak szczytnym celu. " Tyle z życia masz -ile dasz"
przedstawienie na wysokim poziomie w szlachetnym celu
Bawilam die cudownie
Fantastyczny spektakl. Gratulacje
Super tancerki z Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku, pozdrawiam :)
Super zabawa dla azczytnego celu
Wspaniałe przedstawienie z wybitnymi aktorami w szczytnym celu.
super:-))
Spektakl bardzo fajny, zabawny warto był przyjść.
Z roku na rok coraz fajniejszy spektakl i gra nieprofesjonalnych aktorów. Miło spędziłam czas:)) Do zobaczenia za rok!!!!
Przedstawienie jak co roku super, można się było popłakać ze śmiechu. Oby więcej takich spektakli tym bardziej że cel był słuszny. Znani a nieznani w swoich kreacjach naprawdę pokazali się jako dobrzy aktorzy. Gratulacje dla nich.
Przedstawienie fantastyczne! Bardzo zabawne i najlepsze z dotychczasowych w tym cyklu! Najlepsza rola Stefci Rudeckiej!
Byłam po raz pierwszy na takim spektaklu, wyszłam zachwycona. Trzymam kciuki za następne pomysły i spektakle.
Super przedstawienie
Spektakl super
Spektakl, w którym panowie lubią odsłaniać kolana, a św. Mikołaj chodzi w garniturowych butach, białych skarpetach i bez spodni. Czy taka impreza mogłaby się nie podobać?
Lokalna akcja charytatywna zorganizowana z dużym rozmachem, profesjonalnie. Poczucie humoru organizatorów, scenarzysty, reżysera, scenografa oraz osób występujących znacząco zwiększyło przyjemność uczestniczenia w akcji. Jestem zadowolona, że spędziłam ten wieczór pomagając, a jednocześnie dobrze się bawiąc.
Świetny spektakl w bardzo ważnym celu zagrany. Oby więcej było takich inicjatyw. Gratulacje
Spektakl fantastyczny, organizacja w pełni profesjonalna, wielki szacunek dla Lubelskiej Akcji Charytatywnej i Kliniki Hematoonkologii za zgranie tylu znaczących osób! Znani i Nieznani - chapeau bas!
Byłam trzeci raz na "Znani , a nieznani" wszystkie są extra i przede wszystkim cel co roku jest szczytny. Bardzo mi się podobało.
Spektakl fantastyczny!!!Z roku na rok aktorzy - amatorzy ą co raz bardziej rewelacyjni!!!!Cieszę się, że byłam, widziałam i przeżyłam tyle pięknych chwil!!!
Wspaniały występ. Organizacja godna podziwu. Wszystko pięknie i sprawnie.
Spektakl super i szczytny cel.
Świetny pomysł, świetna inicjatywa :-)
Rewelacja! Bravo dla Lubelskiej Akcji Charytatywnej!
WIĘCEJ
ZWIŃ