spektakl

Iluzjonista Paweł Kwiecień

spektakl

Iluzjonista Paweł Kwiecień

Iluzjonista Paweł Kwiecień - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎩 Zanurz się w magicznym świecie iluzji! 🎩
🌟 Szukasz niesamowitych doznań i niezwykłej rozrywki? Przygotuj się na spektakularny pokaz iluzji, który porwie Cię ze stóp! 🌟
✨ Poznaj tajemnice, których nie da się wytłumaczyć! Utalentowany iluzjonista sprawi, że Twoje zmysły oszaleją, a wyobraźnia odżyje na nowo!

Iluzjonista Paweł Kwiecień - więcej informacji

Paweł Kwiecień - czyli jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów!
20-sto letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie.
Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji ("Empuzjon"- Teatr Śląski) , skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności.

Witajcie w świecie czarów i iluzji!
Spektakl iluzji dla całej rodziny to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia dla całej widowni.
W tym show będziecie świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji.

Zapierające dech w piersiach widowiskowe iluzje,
gra świateł i starannie dobrana muzyka!

Ta podróż po świecie PRAWDZIWEJ MAGII to wzruszająca, jak i zarazem skłaniająca do refleksji magiczna opowieść.

Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko widowiskowe efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które zaangażują Was w magię spektaklu.
Każdy będzie miało okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych.

Niech członkowie Waszej rodziny doświadczą fascynującej mieszanki rozrywki, humoru i magii w spektaklu stworzonym specjalnie dla nich.

Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które będą trwać wiecznie!
Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!

Czas trwania ok. 70 minut !

! UWAGA !
Zanim przystąpicie do niezwykłego spektaklu iluzji Pawła, chcielibyśmy podkreślić kilka istotnych kwestii:

  1. Uwaga na epilepsję: Spektakl może zawierać efekty wizualne, takie jak migotanie świateł lub błyski, które mogą stanowić ryzyko dla osób cierpiących na epilepsję. Osoby z tym schorzeniem powinny być świadome tego ryzyka i skonsultować się z lekarzem przed udziałem w spektaklu. Warto także unikać siedzenia w miejscach, gdzie migotanie świateł jest intensywne.
  2. Minimalny wiek 7 lat: Spektakl jest przeznaczony dla widzów w wieku od 7 lat i starszych. Młodsze dzieci mogą mieć trudności w zrozumieniu skomplikowanych iluzji lub mogą odczuwać niepokój wobec niektórych efektów specjalnych.
  3. Paweł Kwiecień jest utalentowanym iluzjonistą, ale niektóre z jego sztuczek mogą być trudne do odczytania lub niebezpieczne, jeśli są naśladowane w domu. Dla bezpieczeństwa własnego i innych, pod żadnym pozorem nie wolno naśladować artysty !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Iluzjonista Paweł Kwiecień


Jak działają recenzje?
Występ rewelacja...prawdziwa magia z dużą dawka humoru. Pan Paweł ma świetny kontakt z publicznością. Dawno nie bawiłam się tak dobrze. Gorąco polecam 😃
ULA 07.12.2023 21:22
Iluzjonista Paweł Kwiecień
Głuchołazy, 06.12.2023
Centrum Kultury
Poszedłem z córką, bawiła się świetnie, ale numer z żyletkami na koniec bardzo nietrafiony, i ten tekst " nie róbcie tego w domu ". Dla dziecka to jakby powiedzieć " róbcie to w domu ". Byłem zmuszony wmówić swojej córce że Pan połyka żelki haribo.
Tata 30.10.2023 08:33

Polecane z kategorii spektakl