spektakl

Romeo i Julia

spektakl

Romeo i Julia

Romeo i Julia - Bilety na spektakl teatralny

Romeo i Julia | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Klasyka światowego baletu na Walentynki!
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z absolutną klasyką, balet „Romeo i Julia” w mistrzowskim wykonaniu grupy tancerzy Royal Lviv Balet. To zespół złożony z najlepszych solistów zdobywających sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Victor Szczerbakov - solista i choreograf Bolshoi Ballet - Honorowy Artysty Rosji oraz Narodowy Artysta prof. Olek Petryk. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Grand Royal Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej. Baletowa klasyka zawita do nas w sam raz na Święto Zakochany. Sprzedaż uruchamiamy już teraz, bo to również doskonała okazja na świąteczny prezent dla najbliższych. Bilety w cenie 70 zł dostępne są za pośrednictwem stron www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl oraz w sekretariacie CKiS. Zapraszamy! Muzyka - Sergiusz Prokofief, choreografia - Victor Szczerbakov, libretto na motywach sztuki Williama Szekspira.
14.02.2020 r. godz. 18:00 (sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo pięknie i bardzo wzruszająco. Jak na balet - nie za długi spektakl, więc nie nudził. Przepiękne sceny w grobowcu. Polecam.
Spektakl był na wysokim poziomie artystycznym. Pani Ewa pięknie wprowadziła w sztukę wierszem "W Weronie". Jednym słowem uczta artystyczna!
Przedstawienie bardzo ładne.

Polecane