spektakl

Spektakl dla dzieci „Sekrety morza”

spektakl

Spektakl dla dzieci „Sekrety morza”

Spektakl dla dzieci „Sekrety morza” - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl dla dzieci „Sekrety morza” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Spektakl dla dzieci „Sekrety morza”

Teatr Tańca Memento zaprasza na kolejną premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. „Sekrety morza”. Premiera odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o 17:00 w WCK.

„Sekrety morza" to spektakl taneczny najmłodszej grupy Teatru Tańca Memento. Inspiracją do stworzenia przedstawienia był irlandzki film animowany z gatunku fantasy, wyreżyserowany przez Tomma Moore’a. Przedstawia historię pewnej dziewczynki, która szuka odpowiedzi na trudne pytania w świecie fikcyjnym, wyobrażonym. Jest to piękna i wzruszająca opowieść, w której przewijają się dwa światy, jeden rzeczywisty, a drugi fikcyjny, pełen zaczarowanych postaci. Te dwa światy są ze sobą splecione i powiązane. Dziewczynka w końcu musi stanąć przed wyborem, w którym z nich chce żyć.

- Po premierze spektaklu „Dialog” najstarszej grupy Memento przyszedł czas na oddech i nieco lżejszy temat, zwłaszcza, że na scenie wystąpią dzieci z najmłodszej formacji. Mam nadzieję, że spektakl wywoła nie mniejsze emocje niż poprzednia premiera – mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Karwot. Za światło odpowiedzialni są Agnieszka Wizner i Radosław Bujok. W spektaklu wystąpią: Małgorzata Zielińska, Hanna Sosna, Marcelina Smyczek, Jan Komasinski, Liliana Kowol, Alicja Durczok, Małgorzata Hynek, Antonina Zagola, Maja Czempik, Oliwia Jordan, Oliwia Reguła, Magdalena Kwiatkowska, Magdalena Wizner, Maria Wizner, Karolina Rek, Michalina Andrzejewska, Nicola Bernat, Natalia Duszak, Marlena Frydecka. Głosu w spektaklu użycza Patrycja Majdak. Autorem tekstów jest Małgorzata Karwot. Kostiumy wykonała Izabela Mrozik.

- Serdecznie zapraszam do Wodzisławskiego Centrum Kultury na kolejny premierowy spektakl Teatru Tańca Memento. Będzie to z pewnością doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży, podczas której nie zabraknie wspaniałych występów młodych artystów oraz efektownej gry światła i dźwięku - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2007 r. Zrzesza prawie 70 tancerzy od dzieci w wieku od 5 lat po dorosłych do 25 roku życia. Specjalizują się w różnych stylach tańca - od wszelkich odmian street dance, poprzez taniec współczesny, modern po lirycal jazz i jazz. Swoje choreografie łączą w taneczne spektakle. Memento ma na swoim koncie kilkanaście przedstawień, m.in. „Przebudzenie”, „Machina”, „Dziecko Lasu”, „Kontrasty”, „Oto człowiek”, „Wolni niewolni”, „Mały i Duży Książę” i inne. „Sekrety morza” są drugą premierą z trzech zapowiadanych w grudniu spektakli na 2019 rok. Informację na temat wszystkich przedstawień Teatru Tańca Memento można znaleźć na stronie internetowej Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw-slaski.pl oraz w mediach społecznościowych.

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacja !!! Teatr Tańca Memento robi genialne przedstawienia :)
Fantastyczny, profesjonalny występ, gorąco polecam :-)

Polecane