spektakl

Spektakl muzyczny "Projekt Sinatra"

spektakl

Spektakl muzyczny "Projekt Sinatra"

Spektakl muzyczny "Projekt Sinatra" - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie, w swingującym świecie muzyki rozrywkowej, pełnej elegancji i klasy.
Spektakl muzyczny "Projekt Sinatra" przypomni atmosferę koncertów legendarnego FRANKA SINATRY z okresu szczytu jego kariery i popularności.
Poczujecie się Państwo jak widzowie Royal Festival Hall, Carnegie Hall, Casinos Las Vegas…
W programie znajdują się zarówno największe przeboje „Głosu”, takie jak „My Way”, „Strangers In The Night”, czy „I’ve Got You Under My Skin”, jak i kilka mniej znanych „perełek”.
Utwory śpiewane są w języku angielskim, jednakże Frank, zawodowy aktor, utrzymuje świetny kontakt z widzami w języku polskim.
Wraz z zespołem złożonym z wyśmienitych muzyków, wprowadza widzów w niepowtarzalny nastrój koncertów Frankie’go.
"Projekt Sinatra" tworzą znakomici muzycy, którzy współpracują lub współpracowali z takimi artystami jak:
Zbigniew Górny, Andrzej Poniedzielski, Hanna Banaszak, Elżbieta Adamiak, Bibobit czy Ray Wilson, a postać wiodąca czyli FRANK:) to...
znakomity, wszechstronnie utalentowany, aktor musicalowy i dramatyczny, związany obecnie z Teatrem Rampa oraz Teatrem Powszechnym w Radomiu, występujący obecnie m.in. w rock operze "Jesus Christ Superstar" - ŁUKASZ MAZUREK !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Głos
Łukasz Mazurek
Fortepian
Dawid Troczewski
Kontrabas
Piotr „Maks” Wiśniewski
Perkusja
Sławomir Tokłowicz
Saksofon
Marcin Kajper

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Spektakl muzyczny "Projekt Sinatra"

Sama organizacja wydarzenia bardzo dobra. Co do spektaklu - konwencja raczej nie w moim stylu, spodziewałam się czegoś innego. Występ artystów w porządku.
ewa 14.03.2022 15:16
Bardzo miły sposób na spędzenie sobotniego wieczoru. Bawiliśmy się bardzo dobrze.
oldluc 14.03.2022 13:21
Bawiliśmy się bardzo dobrze, spektakl ciekawy i na bardzo wysokim poziomie muzycznym.Każdy z zespołu zasługuje na uznanie.Dziękujemy
Małgorzata 14.03.2022 10:12
Świetny spektakl. Super kontakt artysty Pana Mazurka z publicznością, dobra zabawa. Gra na wszystkich 4 instrumentach muzycznych profesjonalna. Naprawdę godny polecenia
14.03.2022 09:47
Znakomity wystep z humorem i realnie. Prawdziwy Franki. Bisy bez koncz
Bart 13.03.2022 18:37
Sinatra SUPER!, Ale za za IRĘ akustycznie do tej pory nie zwrócili Państwo pieniędzy za bilety za odwołany koncert. Minęło już chyba 2 lata...
Roman 13.03.2022 18:30
e-bilety zakupione przez internet wydrukowane ,nastręczyły nam wstydu ,ponieważ osoba wpuszczająca nie mogła odczytać ich na skanerze, i nie chciała nas wpuścić ,wszyscy na nas patrzyli z . .politowaniem .Wybawiła nas Pani organizator która nas wpuściła. Ale nie smak pozostał, przykro bo fajny koncert.
Grazyna 13.03.2022 16:17

Polecane z kategorii spektakl