Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Spektakl rodzinny - Misio Tulisio

spektakl

Spektakl rodzinny - Misio Tulisio

Spektakl rodzinny - Misio Tulisio - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na spektakl rodzinny pt. „Misio Tulisio” (Bajka o przyjaźni i tolerancji) w wykonaniu Teatru Maska (Teatr Edukacji i Profilaktyki). Spektakl odbędzie się 1 października 2022 roku o godz. 10.00.

Widowisko przeznaczone jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0 - III szkoły podstawowej.

Opis spektaklu:
Każde dziecko ma swoją ulubioną przytulankę. Taki pluszak jest nie tylko zabawką, ale również najlepszym przyjacielem najmłodszych. Misie przytulanki są znane i kochane na całym świecie- to z nimi dzieci zasypiają, rozmawiają o swoich problemach, dzielą smutki i radości.
Kasia również ma swoje ukochane pluszaki. Każdy jej przyjaciel pochodzi z innego państwa, dzięki czemu dzieci mają okazję poznawać nowe języki oraz kultury. Mimo tego, że dziewczynka wszystkie pluszaki traktuje na równi, to Króliczek Zazdrośniczek wciąż jest nadąsany, obrażony, uwielbia dokuczać innym i nie potrafi się niczym dzielić. Kiedy nadchodzą urodziny Misia Tulisia, znajomi przygotowują dla niedźwiadka przyjęcie niespodziankę, ale Króliczek Zazdrośniczek zrobi wszystko, aby ją zepsuć i skłócić ze sobą przyjaciół. Dzieci i Kasia będą musieli nauczyć Króliczka, że przyjaźń ma wielką wartość, a szacunek należy się każdemu- bez względu na jego pochodzenie czy wygląd. Jeśli zwierzak w porę to zrozumie, to być może urodziny Misia da się jeszcze uratować...
Czas trwania spektaklu: ok. 45 min.

Bilety:
-20zł/os. normalny
-15zł/os. ulgowy przysługuje tylko osobom z kartami lojalnościowymi CKP (Podgórze w Kulturze i Karta Seniora)
Bilety do nabycia na biletyna.pl lub w biurze Dworu Czeczów (od poniedziałku do piątku).
ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Spektakl rodzinny - Misio Tulisio

Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów 👍 Gratulacje dla aktorek i czekamy z niecierpliwością na następny spektakl :)
babcia :) 03.10.2022 07:33
Spektakl rodzinny - Misio Tulisio
Kraków, 01.10.2022
Dwór Czeczów

Polecane z kategorii spektakl