spektakl

Spektakl rodzinny - Paluszek

spektakl

Spektakl rodzinny - Paluszek

Spektakl rodzinny - Paluszek - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl rodzinny - Paluszek | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy serdecznie na czerwcowy spektakl rodzinny pt."Paluszek" w wykonaniu Teatr Chrząszcz w Trzcinie. Spektakl odbędzie się 8 czerwca (sobota) o godzinie 10:00 w CKP Dwór Czeczów!
Bilety:
-normalny 13zł/os. (bilet obowiązuje osobno rodzica i osobno dziecko)
-ulgowy 10zł/os. (dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP)
Bilety do nabycia na biletyna.pl
lub w biurze Dworu Czeczów (płatność gotówką i kartą)
*Dzieci do 18 miesiąca życia bilety nie obowiązują
Uwaga!
W dniu wydarzenia nie będzie możlwiości zakupienia biletów!
Opis spektaklu:

Spektakl "Paluszek" - świetna zabawa dla dzieci, ale też dorosłych. Spektakl luźno inspirowany historią o Tomciu Paluszku. Aktorzy z codziennych przedmiotów tworzą na oczach widza ogród i sadzą w nim warzywa. Zastanawiają się, co będzie jak posadzą palec – czy wyrośnie z niego dzieciątko? Tak powstaje Paluszek, mały chłopiec, któremu „rodzice" wymyślają kolejne przygody: musi uratować wielką dżdżownicę przed złym ptaszyskiem, później rozweselić smutną księżniczkę zamkniętą w zamku, skarb królewski uchronić przed złodziejem... . Ważnym elementem przedstawienia są piosenki skomponowane przez Rafała Nowaka.

Przedstawienie pobudza wyobraźnię i zachęca do bliższego kontaktu z naturą, zwraca uwagę na wartość bliskich relacji w rodzinie. Wieloaspektowo porusza zagadnienie równowagi – ideowo, jako zachowanie równowagi w przyrodzie i rodzinie, ale też jako głębsza refleksja nad życiem, w którym szczęście miesza się z nieszczęściem oraz formalnie – stąd elementy balansu, akrobatyki, cyrkowych występów.

Reżyseria: Cezary Skrocki

Muzyka na żywo: Rafał „Piętaszek" Nowak

Scenografia: Marta Skrocka

Występują: Aneta Gierat, Cezary Skrocki

ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bomba
Dzieciaki miały naprawdę spory ubaw, a artyści tworzący przedstawienie potrafili zainteresować publiczność i wciągnąć ją do wspólnej zabawy. Polecam!
Slawgry 09.06.2019 09:45

Polecane