spektakl

Spektakl taneczny „Ławka”

spektakl

Spektakl taneczny „Ławka”

Spektakl taneczny „Ławka” - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl taneczny „Ławka” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na premierę spektaklu tanecznego pt. „Ławka” w wykonaniu Teatru Tańca kodART oraz Tańczących Nutek.

Choreografia: Magdalena Starzec oraz zespół.

Spektakl pt. "Ławka" to opowieść taneczno-muzyczna skierowana do odbiorców w każdym wieku. Przedstawia ludzi różnych sfer społecznych począwszy od zapracowanych i wpatrzonych w ekrany smartfonów ludzi, a kończąc na kloszardach krzątających się po ulicach. Spojrzymy również przez oczy zakochanych, których zbliżyła nasza tytułowa "ławka". Może uronimy łzę przy krótkiej historii matki z dzieckiem bądź damy się ponieść emocjom ulicznej bitwy tanecznej.

Występują:

Teatr Tańca kodART w składzie: Żaneta Marszolik, Emilia Buchalik, Sara Murat, Agnieszka Sapota, Piotr Sapota, Julia Pluta, Michał Siąkała, Agata Krawczyńska, Julia Kusiak, Bartosz Łyczek

Tańczące Nutki w składzie: Hanna Batycka, Zuzanna Piotrowska, Zofia Żaba, Malwina Trybuś, Hanna Skowron, Maja Nowicka, Nadia Górowska, Magdalena Dąbrowska, Kornelia Przyczyna.

Kilka słów o Magdzie Starzec:

Wspaniała instruktorka TT kodART oraz Tańczących Nutek w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach.

Absolwentka kierunku taniec o specjalizacji pedagogika tańca na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Wyspecjalizowana w stylach tańca jazzowego oraz klasycznego.
Od najmłodszych lat związana z Teatrem Ziemi Rybnickiej oraz Studiem Tańca Vivero. Ciągle szkoli się u największych autorytetów tańca jazzowego w Polsce oraz zagranicznych gości. Wielokrotna finalistka mistrzostw Polski, Europy i Świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spektakl był wspaniały. Bardzo mi się podobał. Tancerze mali i duzi byli świetni.

Polecane