spektakl

Spektakl teatralny "Kopciuszek" w ramach Festiwalu teatralnego PRACOWNIA MISTRZA TWARDOWSKIEGO

spektakl

Spektakl teatralny "Kopciuszek" w ramach Festiwalu teatralnego PRACOWNIA MISTRZA TWARDOWSKIEGO

Spektakl teatralny "Kopciuszek" w ramach Festiwalu teatralnego  PRACOWNIA MISTRZA TWARDOWSKIEGO - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Kopciuszek" w ramach Festiwalu teatralnego PRACOWNIA MISTRZA TWARDOWSKIEGO | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

„Kopciuszek” | Teatr Urwis
Spektakl dla dzieci w wieku 1-10 lat

Spektakl „Kopciuszek” to autorska interpretacja klasycznej baśni Braci Grimm. Młoda, piękna dziewczyna staje się służącą swojej macochy i przyrodnich sióstr. Marzy o szczęściu u boku przystojnego księcia. Dzięki swojej pracowitości jej los może się odmienić.

Interaktywna formuła spektaklu, ciekawa muzyka i inne efekty dźwiękowe, a także kolorowe kostiumy i barwna scenografia pobudzają wyobraźnię dzieci i zachęcają je do wspólne zabawy.

| Teatr Urwis – tworzy spektakle dla dzieci w wieku 1-10 lat. Bajki, które przygotowuje są interaktywne – mali widzowie biorą czynny udział w przedstawieniu oraz występują w niektórych scenach razem z aktorami. Zespół składa się z dwojga aktorów. Dodatkowo w każdym przedstawieniu występuje też kilka postaci scenicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane