Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

„Spektakl za 5 złotych osadzeni w kantorku” - spektakl Teatru MELPOMENA

spektakl

„Spektakl za 5 złotych osadzeni w kantorku” - spektakl Teatru MELPOMENA

„Spektakl za 5 złotych osadzeni w kantorku” - spektakl Teatru MELPOMENA - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W kwietniu tego roku grupa teatralna MELPOMENA zaprezentowała spektakl "Osadzeni" w reżyserii Adrianny Jureczko. Przez miniony czas zespół działający przy Raciborskim Centrum Kultury przeżywa rewolucję i wprowadza nowe zasady gry. Począwszy od zmiany składu uczestników, prowadzącego, przez zapoznania się, zrównanie siły, aż po perturbacje w warsztacie pracy, obecna grupa staje się zupełnie innym tworem.

„Spektakl za 5 złotych osadzeni w kantorku” to wyznanie o własnych, nieulotnych traumach i zobowiązaniach biorących się z modnego, uschematyzowanego "świata klas". Przepuszczeni przez filtr widzimy ludzi w czystej formie agresji, samotności, martwej zbiorowości. Młodzież staje się kozłem ofiarnym historii. Czy klasyczne rozwiązania to te, które są powszechnie stosowane? Kiedy na styku jednego człowieka i drugiego pojawia się zło? Kiedy piękno i szczęście przytrafia się nam, to czy jednocześnie sprawia ono, że nieświadomie robimy zło? Skąd mowa o ludzkiej ułomności?

Reżyseria: Wojciech St. Kowalski

Obsada: Bartosz Mętel, Oliwia Holzenbach, Wiktoria Śmietana, Zofia Wierzbicka, Karolina Kosik, Wiktoria Strzałkowska, Alicja Lazar, Magdalena Jamuła, Patrycja Mrozik

Honorowane sa raciborskie karty:,,Senior 60+'', ,,Rodzina+''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Spektakl za 5 złotych osadzeni w kantorku” - spektakl Teatru MELPOMENA

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl