spektakl

Sposób na kobietę czyli Romanca Jacka Chmielnika

spektakl

Sposób na kobietę czyli Romanca Jacka Chmielnika

Sposób na kobietę czyli Romanca Jacka Chmielnika - Bilety na spektakl teatralny

Sposób na kobietę czyli Romanca Jacka Chmielnika | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Do czego może posunąć się mężczyzna by zdobyć kobietę ? Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów (Paweł Okraska, Marcel Wiercichowski), tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety. Który z nich okaże się zwycięzcą, a który będzie miał złamane serce ? Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie ! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna, pełna pikantnego humoru, namiętności, niesamowitych, momentami akrobatycznych wyzwań dla aktorów. To także sztuka o poszukiwaniu prawdy o sobie samym, skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu. Obsada spektaklu: Magda Walach Paweł Okraska Marcel Wiercichowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spektakl odbył się w Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach, dnia 08-12.-2014r. Rozpoczął się spokojnie dość poważnie, jak przystało na czas- sztukę w stylu XVIII-wiecznym, ale niedługo po tym...akcja zaczyna zmierzać w zupełnie innym kierunku. Jest to doskonałe połączenie humoru, wyrafinowanego żartu, wspaniałej gry aktorskiej, dzięki której ten czas spędzony pozostanie w pamięci na bardzo długie lata, ale przede wszystkim doskonale napisany scenariusz, co do którego nie mam żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń. Żałowałam bardzo że czas tak szybko gnał. Chciałoby się prosić aktorów aby grali tak pięknie całą noc :-) Jedyne na co należy się przygotować, to mocne mięśnie brzucha, gdyż pod koniec od śmiechu, każdy wstawał z bólem :-) GORĄCO POLECAM!!!!
sztuka super zagrana, z uwagi na fakt, że udałam się po ochronę widowiska, jak się okazało - niepotrzebnie :)
Bardzo dobra sztuka. Już na samym początku aktorzy wciągnęli widzów w sprytną intrygę gdzie aktor siedzący wśród widowni komentował na głos sztukę. Szacunek dla niego za odwagę, bo pewnie nigdy nie wie jak zachowają się nieświadomi widzowie siedzący obok niego:) Po za tym, wesoło a jedyny minus dla dźwiękowca (lub sprzętu) bo momentami głos zanikał.
bardzo kiepski spektakl. Miało być śmiesznie, było nudno
Nie mam wrażeń bo nic nie słyszałem !!!
bardzo innowacyjne przedstawienie. i bardzo fajne zagrania aktorów

Polecane