spektakl

Spróbujmy jeszcze raz

spektakl

Spróbujmy jeszcze raz

Spróbujmy jeszcze raz - Bilety na spektakl teatralny

Spróbujmy jeszcze raz | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Reżyseria: Marcin Sławiński, Scenografia: Wojciech Stefaniak, Muzyka: Mamdou Diouf i Sama Yoon

Obsada: Elżbieta Zającówna/ Lucyna Malec, Marek Siudym,

głos dr Oliovskiego - Jan Kobuszewski

Produkcja: Joanna Cywińska

Agencja Produkcyjna Palma

Premiera: 28 czerwca 2014

Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgala to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

W części pierwszej On- niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona- rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz...

W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona- niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Lekko się rozczarowaliśmy obsadą aktorów. Miała występować Pani Lucyna Malec. W informacji o przerwie nie było wzmianki nt. poczęstunku. Życzeń Noworocznych również nie było.. Natomiast wielką uwagę poświęcono informacji o zakazie używania telefonów komórkowych. Trochę to wszystko niestety wyszło słabo i bezbarwnie jak za tą cenę biletów.Nie jesteśmy zadowoleni.
sztuka ok ale w przerwie występy polityczne z udziałem wójta Raszyn
Spektakl śmieszny, organizacja andrzejkowych imienin też była bardzo miłym zaskoczeniem.

Polecane