spektakl

Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać - Teatr KTO

spektakl

Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać - Teatr KTO

Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać - Teatr KTO - Bilety na spektakl teatralny

Seans teatralny inspirowany życiem i twórczością Bohumila Hrabala.
Poza działaniami na scenie aktorzy anektują wszystkie możliwe przestrzenie teatru, wprowadzają widzów w magiczny świat postaci Hrabala.
Na scenie zaś zobaczymy najważniejsze zdarzenia z życia człowieka - narodziny, chrzest, pierwsza komunia, ślub, pogrzeb; a wszystko pokazane w lekkiej, nienapuszonej, groteskowej formie.

Ta teatralna historia opowiedziana jest w charakterystyczny dla KTO sposób - spektakl bez słów, w którym najważniejszym tworzywem są: ciało aktora, ruch, gest i muzyka.

Od premiery w 2003 roku spektakl niezmiennie jest prezentowany na scenie Teatru KTO; to właśnie z nim KTO najczęściej podróżuje po świecie. Gościł we Francji, Rumunii, Iranie, Rosji, Białorusi, USA, Ukrainie, Niemczech, Słowacji, Czechach, Austrii, Wielkiej Brytanii, Albanii, Chorwacji, Gruzji oraz w wielu miastach Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać - Teatr KTO

Aktorzy robili co mogli, ale tego spektaklu nie da się uratować. Zaledwie 2 ciekawe sceny i całkiem znośna muzyka. Marny cień spektaklu, który widziałam w Teatrze STU w wykonaniu Grupy Rafała Kmity. Nie warto się wybierać.
Magda 24.02.2019 10:43
Interesujące spojrzenie na prozę Hrabala. Aktorstwo przypomina inscenizację teatru lalkowego, aczkolwiek perfekcyjnie wykonane, świetna muzyka ilustracyjna.Niepotrzebne dodatki w postaci tańczącej pary w prologu, czy krzyku "wstępnego".

Polecane z kategorii spektakl