spektakl

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

spektakl

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr - Bilety na spektakl teatralny

Tom Schulman - STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW

Teatralna wersja kultowego filmu Petera Weira. W Akademii Weltona, elitarnej męskiej szkole z internatem, rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Do grona pedagogów dołącza nowy charyzmatyczny wykładowca języka angielskiego – John Keating. Czterem zasadom akademii, którymi są: tradycja, honor, dyscyplina i doskonałość, przeciwstawia inny sposób kształcenia i wychowania. Ciekawość świata, wrażliwość na literaturę piękną, umiejętność samodzielnego myślenia i chęć rozwijania indywidualnych pasji – to wartości, które próbują realizować jego uczniowie w tajnym klubie entuzjastów poezji. Co zwycięży: restrykcyjnie przestrzegana tradycja czy prawo do marzeń, wolności i młodzieńczego buntu?

Reżyseria: Piotr Ratajczak
Opracowanie muzyczne: Piotr Ratajczak
Przekład: Bartosz Wierzbięta
Dramaturgia: Maria Marcinkiewicz-Górna
Scenografia i światło: Marcin Chlanda
Kostiumy: Grupa Mixer
Choreografia: Arkadiusz Buszko
Asystentka ds. scenografii i kostiumów:Małgorzata Domańska
Realizacja dźwięku: Michał Cacko
Producent wykonawczy i asystent reżysera: Jan Malawski

Obsada: Weronika Łukaszewska, Adrian Brząkała, Mirosław Kropielnicki, Wojciech Malajkat, Maciej Musiałowski, Paweł Pabisiak, Radomir Rospondek, Jakub Sasak, Aleksander Sosiński, Jędrzej Wielecki
Czas trwania: 110 minut, bez przerwy
Data premiery: 28 marca 2019

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr

Gorąco polecam. Kapitanie! Mój Kapitanie!!
Powiem tylko tyle, warto było czekać na ten spektakl. Zdecydowanie poszłabym na niego ponownie.
świetna sztuka, klasyka, dobra obsada, chłopacy dali radę, a pan Malajkat- wow, szacunek, pierwszy raz oglądam Pana na żywo i mam nadzieję, że nie ostatni. zapraszamy do Trójmiasta! :)
Ogromne brawa dla aktorów.wysoki poziom.Pan Wojciech Malajkat mistrzostwo
To było fantastyczne wydarzenie.
Polecam, świetna gra aktorska!
Super, wspaniale zagrane
Ochy i achy! Wspaniały występ. Gra aktorska na wysokim poziomie. Idealna oprawa muzyczna. Sztuka z przesłaniem - dobra zabawa, ale i refleksja. Polecam serdecznie i przesyłam ukłony do aktorów!
Mega teatr, świetna gra aktorów, aktualny temat. Polecam wszystkim.
Super przedstawienie. Jak zawsze miło spędziliśmy wieczór. Nie jest to ostatni nasz pobyt. A co ciekawe bardzo dużo ludzi, obostrzezen nie bylo.
Świetne przedstawienie dobra obsada,rewelacyjny Malajkat.earto było czekać tyle miesięcy.
Spektakl z bardzo amatorskimi rozwiązaniami - jeśli aktorów nie ma w danej scenie „śpią” na granicy scenografii wyglądającej jak rampa do jazdy na deskorolce. Spektakl kończy się po prostu black outem. Nietrafna próba przeniesienia historii do teraźniejszości, postaci zawieszone w zupełnym, dziwnym bezczasie. Próba wciśnięcia na siłę żałosnych, źle przetłumaczonych żartów - cytat „carpe wagina”
Świetne przedstawienie. Wspaniała gra aktorów jak starszego tak i młodego pokolenia. Bałam się ze po paru latach jazdy po Polsce nie będzie im już się "chciało"( Niestety , tak często bywa z gościnnymi występami) ale przyjemnie byłam zdziwiona Bardzo polecam!!!!
Bardzo ciekawy, dobrze wyreżyserowany spektakl. Znakomita gra aktorska, korzystne oświetlenie, scenografia na wysokim poziomie.
Przyjemne dla oka, ucha i przede wszystkim serca - już od pierwszych chwil. Niezapomniany spektakl!
Niesamowity spektakl! Polecam każdemu. Aktorstwo jak i cała realizacja na najwyższym poziomie
Wyśmienity, pełen humoru, doskonała gra aktorska
Genialny spektakl. Oszczędna scenografia, za to świetne aktorstwo. Kilka razy miałam ciarki, łzy w oczach. Polecam dla niedoszłych nonkonformistów. Maciej Musiałowski wprost do zakochania.
Wzruszająca opowieść w bardzo dobrym wykonaniu.
Dobra sztuka, ale nie wyjątkowa. Świetna gra Wojciecha Malajkata.
Uczta 😁 z elementami filozofii !! Skłania do refleksji i niekonwencjonalnego spojrzenia na nasza codzienność !! Bardzo polecam 😍
Spektakl był poprawny, ale nie było jakiegoś takiego "efektu wow"
Genialny spektakl, gra aktorska na najwyższym poziomie!
Wspaniała sztuka przepleciona dobra muzyką. Gra aktorska pierwsza klasa. Ciekawe aranżacje. Byliśmy z rodziną, trzy pokolenia i każdemu się bardzo podobało. Szczerze polecam
Fantastyczny! Polecam jako wspólne wyjscie z nastolatkiem. Ważne sprawy i duże emocje.
Bardzo dobrze zagrany spektakl, szczególne brawa dla pana Wojciecha Malajkata, dynamiczna akcja z żartobliwymi dialogami, odpowiednia oprawa muzyczna - klasyka rocka, jednym słowem warto było poświęcić czas i kasę.
Spektakl bardzo ciekawy. Przede wszystkim interpretacja książki tutaj fajnie zagrała z nowoczesnym podejściem do teatru. Niestety bardzo, ale to bardzo liczyłem na występ Maćka Musiała, którego niestety nie było na scenie. To nie znaczy, że Maciej Musiałowski nie dał rady, bo świetnie zagrał! Dużo walorów humorystycznych.
szczerze dawno mnie tak żaden spektakl nie poruszył, c u d o w n y
Bardzo mi się podobało, Wszyscy aktorzy zasługują na wielkie brawa.
Rewelacja!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl