spektakl
Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

spektakl

Stroiciel grzebieni - Teatr KTO

Stroiciel grzebieni - Teatr KTO - Bilety na spektakl teatralny

Stroiciel grzebieni - Teatr KTO | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

„Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, warto spróbować”
Krzysztof Niedźwiedzki, autor i reżyser

Najnowszy spektakl Krzysztofa Niedźwiedzkiego przenosi widza w obszar na granicy światów. Umrzeć jest łatwo, ale zapewnienie sobie komfortu „po drugiej stronie” może być nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza gdy zamiast w rodzinnym Krakowie, zostało się pomyłkowo pochowanym na podhalańskim cmentarzu.
Tadeuszowi – głównej postaci tej komedii – przydarzyła się właśnie taka historia. W zasadzie mógłby się z tym pogodzić, gdyby nie pewien wyjątkowo irytujący szczegół, który nie pozwala mu spoczywać w pokoju. Próby wybrnięcia z kłopotu rodzą całą serię komicznych sytuacji powodujących, że można się przewrócić w grobie – oczywiście ze śmiechu.
Stroiciel grzebieni to spektakl teatralny z pięknym widokiem na Tatry, humorem nie tylko w czarnym kolorze, góralskim folklorem w tle, urną z prochami w roli głównej i jazdą bez trzymanki Zakopianką na trasie Murzasichle – Kraków. A wszystko w myśl zasady: dobry humor to nie są żarty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Super naprawdę warto, smutna sytuacja jaka jest smierć bliskiego ukazana w komiczny sposób ale jakże prawdziwy zarazem. Polecam
Super i zabawa pierwsza klasa. Polecam
Wspaniały spektakl. Fantastyczna gra aktorów.
Bawiliśmy się świetnie,
Rewelacja polecamy !!!
Super spektakl z bardzo pięknie wyeksponowanym subtelnym w poważnej tematyce żartem. Wprawnie i ze smakiem zabarwiony folklorem góralskim.reasumując wart poświęcenia mu czasu,uwagi społecznej i pieniędzy.
Bardzo profesjonalnie i zabawnie zrealizowane przedstawienie. Gorąco polecam.
Świetny spektakl! Polecam każdemu taką dawkę humoru o Małopolsce i Polakach ogólnie.
Fajny spektakl. Malutka bardzo kameralna sala. Polecam.

Polecane